search

Pronájem chaty v Mayrhofen

Nadčasová dovolené v tyrolské vesnici Mayrhofen

Získejte unikátní dovolenou v Rakousku za velmi příznivé ceny. Proplétejte se horskými serpentinami, vyzkoušejte paragliding anebo rafting. Naplánujte si rekreaci na čerstvém alpském vzduchu bez rizika.

V každém ročním období vás uvítají překrásné vrcholy Alp a nevšední atmosféra Tyrolska. Dovolená se ponese v rytmu pohody a bezpečnosti. Nezapomeňte si přibalit pevnou obuv, odpovídající oblečení a dobrou náladu. Těšte se na gurmánské zážitky, blahodárný horský vzduch, sportovní aktivity a wellness radovánky.

Rekreační dům na míru ušitý vašim požadavkům

Aktivní Mayrhofen je domovem pro necelé 4000 obyvatel. Je situována do nádherného údolí Zillertal, které je rájem celoroční rekreace. Vesnice se nachází v okrese Schwaz v Tyrolsku. Je proslulá perfektními podmínkami pro lyžování, horskou turistiku a nezkrotnými přírodními klenoty. Nebojte se vstoupit do krajiny snů, kde vládne čistota, klid a soukromí.

Obec Mayrhofen se pyšní historickými magnety a kulturními akcemi. Farní kostel Panny Marie, Brandenberger Chapel, márnice, Waldfriedhof, Floriansbrunnen, Gasthaus Zum Griena, Old School či  Kriegerdenkmal, stojí za prohlídku. Tento výčet památek je pouze začátkem vašeho kulturního poznání. Geniesserberg Ahorn a Actionberg Penken se postará o vaše volnočasové aktivity.

Objednejte si apartmány Rakouska v předstihu a šetřete!

Ve vesnici se nachází největší lanovka Rakouska, Ahornbahn, která disponuje kabinou pro 160 osob. Prozkoumejte jedinečné přírodní poklady pěšky, lanovkou anebo na horském kole. Dobrodružství zažijete při paraglidingu, horolezectví i náročných výšlapech na alpské vrcholy. Užívejte si wellness a spa, plavání, koupání, golfu, cykloturistiky i jízdě na koni.

Stůj nohama na zemi, ale na lyžích či snowboardu. Zde máte ideální podmínky! Čekají na vás upravené sjezdovky pro děti, strmý svah Harakiri, běžecké tratě, sáňkařské dráhy a aktivity na zimním stadionu. Romantické lesy jsou domovinou zážitkového bazénu Mayrhofen. Zimní turistické stezky jsou poblíž rekreačních chat Rakouska.