search

Pronájem chaty v Nauders

Rozkošná dovolená v rakouském Nauders

Ne každý z nás touží po letní rekreaci u moře, kde se bije o své místo na pláži. Mnozí turisté vyhledávají prázdninovou pohodu na dovolené v Rakousku. Není se čemu divit. Každý kout této země, stejně jako nádherné Tyrolsko je rájem na zemi. Prohlédněte si nabídky rekreačních domů Nauders a prožijte chvíle odpočinku na čerstvém alpském vzduchu.

Jestliže plánujete rodinnou dovolenou na klidném místě na dosah kouzelné přírody, je pro vás tato vesnice žhavým želízkem v ohni. Darujte svým dětem úžasný dárek, pobyt v objetí přírody.

Novou energii načerpáte v pěkných apartmánech

Vejděte do klidu a tradiční atmosféry tyrolské vesničky Nauders, která má pouhých 1575 obyvatel. Jistě oceníte celoroční skotačení v lůně přírody, dosažitelnost přírodních i kulturních atrakcí. Obec se věnuje zemědělství i cestovnímu ruchu, který přijde vhod kdykoliv během roku. Ať už rádi lyžujete anebo provozujete pěší turistiku, máte skvělou příležitost fajn dovolené.

Stejně jako většina alpských vesniček, se Nauders nachází v horském údolí při řece Inn mezi Finstermünzpass a Reschenpass. Jen kousek od vás se míjí tři země, Rakousko, Švýcarsko a Itálie. První zmínka o obci je zaznamenána z roku 115o. Jejím největším klenotem je Naudersberg s Leonhardskapelle. Osloví pohraniční pevnost Altfinstermünz s kaplí Nanebevzetí Panny Marie, Kajetansbrücke i Mariahilfkirche.

V letních domech Rakouska hodíte problémy za hlavu

Největší přírodní památkou obce je Černé jezero ležící v nadmořské výšce 1725 metrů. Lyžařský areál Nauders se pyšní skvělými sjezdovkami, vleky, gondolou a lanovými dráhami. Místo vykazuje dokonalé podmínky pro běžecké i sjezdové lyžování, snowboarding, procházky zimní krajinou i sáňkování. Zimní pohodu prohloubí posezení v příjemných horských restauracích a hospůdkách.

Letní měsíce zasvěťte pěší turistice, jízdě na horském kole a motocyklu, slaňování a poznání kulturních památek. Těšte se na nenáročné turistické stezky pro děti a vydejte se s nimi do zábavních dobrodružných parků. Rozhodněte se pro ubytování v soukromí Rakouska a máte vyhráno!