search

Dovolená v Pettneu am Arlberg

Pettneu am Arlberg - velkolepá dovolená v Tyrolsku

Honem se podívejte na nabídky pronájmů NOVASOL a vyčarujte si dovolenou v Rakousku jedna báseň. Určitě vám můžeme doporučit rekreační domy Pettneu am Arlberg, kde se snoubí moderní vybavení v tradičním tyrolském stylu. Všechny vily naleznete v blízkosti přírody, kde se nabažíte čerstvého alpského vzduchu a sportovního vyžití.

Kde jinde si odpočinout než v překrásné obci, která se pyšní nádhernými výhledy na vrcholky hor. Prohlédněte si luxusní vily s bazénem anebo ubytování v soukromí, které upoutá výbornou cenovou nabídkou. Tato obec je vynikajícím výchozím bodem pro výlety. Ať už milujete pěší turistiku anebo jízdu na horském kole, přijdete si na své.

Prázdninové domy mají své kouzlo

Vydejte se do Pettneu am Arlberg, vesnice asi s 1500 obyvateli. Obec leží v okrese Landeck v Tyrolsku mezi Landeck a Arlberg. Je situována do Stanzer Tal. Mezi nejzajímavější historické poklady patří farnost Nanebevzetí Panny Marie, farní kostel sv. Rochuse a Schanna, kalvárie Chapel, četné kaple a kapličky, výsostná věž i Kunstraum.

Horská vesnička, Pettneu am Arlberg, se věnuje zemědělství a cestovnímu ruchu. Nabízí pohostinnost, klid a dostupnost okolních oblastí, kde se nabažíte letní i zimní turistiky, wellness relaxace i gurmánských požitků. Nedaleký lyžařský resort, St. Anton am Arlberg, potěší zkušené lyžaře i rodiny s malými dětmi.

Propadněte pohodlí rekreačních chat Rakouska

Region St. Anton am Arlberg je královstvím zimních sportů a wellness pohody. Není divu, že se zde konají lyžařské závody mezinárodního kalibru. Jste lyžaři začátečníci? Využijte ski a snowboard školy. Komfort zajistí lanovky, gondoly a vleky. Zimní krajinu poznáte pomocí výletu na sněžnicích a při běhu na lyžích. Sáňkování, lezení po skalách a jízda na saních tažených koňským spřežením je velmi romantická.

Byla by velká škoda nepoznat prázdninové krásy destinace na vlastní oči. Pěší turistika, cyklistika, horolezectví, letní lanovky a dětské atrakce vám zpříjemní tep dovolené.