search

Pronájem chaty v Pfunds

Dovolená jako malovaná v Pfunds

Zažijte na vytoužené dovolené v Rakousku více a pronajměte si tradiční chaty Pfunds. Zpříjemněte si rána překrásnými výhledy a bohatými snídaněmi na terase. Už na nic nečekejte a oddejte se rekreaci, která ve vás zanechá magické vzpomínky.

Vydejte se do Tyrolska, které je nejzajímavějším místem této evropské země. Jedinou minutu se zde nebudete nudit. Volnočasové aktivity a kulturní památky se postarají o chvíle blaha a poznání. Nevěříte? Nakoukněte na web NOVASOL, kde jsou přehledně seřazeny rekreační domy různých kategorií určené pro vaše pohodové dny.

Zažijte pohodlní v letních domech

Vkročte do nádherné obce Pfunds, která čítá na 2545 obyvatel. Najdete ji v okrese Landeck v Tyrolsku. Rozkládá se v High Court, nejvyšším části tyrolského údolí řeky Inn. Leží jen malý kousek od švýcarských a italských hranic. Co více si ještě přát? Na dosah ruky máte Kaunertal, Nauders, Serfaus, Tösens či Spiss.

V Pfunds se nachází mnohé historické poklady v čele s farním kostelem sv. Petra a Pavla, kostelem Nanebevzetí Panny Marie, starým silničním mostem, Gasthaus Zum Turm, měšťanskými domy, kapličkami a božími muky. Omámeni kulturními poznatky spočinete v objetí borových lesů, pastvin, romantických údolí, divokých soutěsek i majestátných hor.

Rezervujte si luxusní vily Rakouska včas!

Letní zábava vás dostane na kolena. Prozkoumáte dominanty přírody pěšky či na horském kole. Milovníci vody ocení rafting a canyoning. Lanové centrum nabízí osvěžení horolezeckých dovedností. Zúčastněte se kurzu lukostřelby a vyzkoušejte svou přesnost. Pro děti získáte čerstvý vzduch, koupání, procházky po nenáročných trasách a místní lahodné dobroty.

Útulné ubytování v soukromí Rakouska je spojeno se zimní dovolenou. Počítejte s lyžařskými středisky, která uvítají dokonalými sjezdovými i běžeckými tratěmi. Sammnau a Nauders jsou vám nablízku. Děti ocení sáňkařské dráhy a bruslení. Osvěžte svou rekreaci sportem, kulturou a wellness potěšením a máte se na co těšit!