search

Dovolená v Pians

Pians – rodinná idylka v překrásném Tyrolsku

Lyžování anebo pěší turistika na dovolené v Rakousku? S rekreačními domy Pians je to hračka! Patříte k zarputilým sportovcům a milovníkům přírody? Pak budete nadmíru spokojeni v pronájmech NOVASOL. Dechberoucí krajina Tyrolska je jako stvořená pro romantické chvíle, náročné túry, cyklistiku i wellness potěšení.

Odpočiňte si v lůně přírody, kde naberete nový dech pro nudné všední dny. Dovolená je vytouženou relaxační záležitostí, proto si dobře rozmyslete, kde ji strávíte. Pokud stále váháte, podívejte se na nabídky luxusních i standardních chat NOVASOL, které jsou rozmístěny po celé Evropě. Jen tak si zvolíte správné místo, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Sladká relaxace v letních domech

Plánujete dovolenou s dětmi? Probíráte se rozličnými nabídkami a nemůžete se rozhodnout, kde by se jim nejvíce líbilo? Vsaďte na tajemné a přívětivé Tyrolsko, které je rájem dětských radovánek. Letní dny jsou určeny pěší turistice po různě náročných turistických stezkách. Příjemnou cestu vám usnadní letní lanovky. Chvíle strávené v Pians se naplní pohodou, klidem a poznáním.

V Pians se nabažíte sportu, relaxace i kulturních klenotů. V zimě se pobavíte u lyžování, snowboardingu, sáňkování a ojedinělých adrenalinových sportů. Léto je zasvěceno procházkám po alpských stezkách, jízdě na kole a na koni, posezení v pěkných hospůdkách a výletům po okolí. Už se vám sbíhají sliny?

Rozhodněte se pro komfortní chaty Rakouska!

Půvabnou obec s pouhými 788 obyvateli najdete v okrese Landeck v Tyrolsku. Vesnička je obklíčena majestátnými vrcholy Alp, které jsou oblíbenými výletními cíli. Turisté si zamilovali letovisko Ascherhütte ležící 2256 metrů nad mořem. Těšte se na koupání a kulturní akce. Prohlídku kaple Margaret ze 14. století a Pfarrkirche Hl. Trojice nesmíte minout.

Pochutnejte si na slanině a klobáse Handl, které se pyšní světovou distribucí. Nahlédněte pod roušku lidových řemesel a přibližte si místní zvyklosti.