search

Dovolená v Schwaz

Impozantní dovolená v tyrolském městě Schwaz

Připravte se na svou dovolenou v Rakousku pečlivě a oslovte odborníky NOVASOL. Jen tak si zajistíte pohodlné ubytování v soukromí Schwaz se vším všudy. Pokud toužíte po absolutním klidu, který vám ve vašem zběsilém životě tak chybí, jste na správném místě. Ať už pojedete do Tyrolska v létě či v zimě, čekají na vás nedostižné zážitky.

Kde jinde strávit hvězdnou rekreaci než v divukrásném Rakousku? Tento stát je ideální místem pro uskutečnění rodinné dovolené, sportovního pobytu i romantiky ve dvou. Pokud toužíte cestovat se psem, vždy se podívejte, zda jsou pronájmy určena i pro čtyřnohé domácí miláčky. Ať jste malí nebo velcí, mladí či staří, v Tyrolsku se vždy pobavíte podle svého gusta.

Zpříjemněte si relaxaci v horských chatách

Neseďte doma a zavítejte do živoucího města Schwaz, které vám dodá vitalitu. Počítejte s čerstvým alpským vzduchem, celoročním sportovním vyžitím, kulturním tepem oblasti a gurmánskými pochoutkami. Jestliže hledáte místo naplněné pohodou, klidem a soukromím, našli jste svého favorita.

Okresní město Schwaz má na 13 245 obyvatel a je vzdálené asi 30 kilometrů od Innsbrucku. Najdete ho ve středu Unterinntal v nadmořské výšce 550 metrů. Spatříte jeho historické klenoty, starověké budovy a po silnici Franz-Josef-Strasse se dostanete až k farnímu kostelu Nanebevzetí Panny Marie. Františkánský klášter nadchne křížovou chodbou a radnice svou architekturou.

Propadněte luxusu prázdninových domů Rakouska

Pokud hledáte spojení tepu města s odpočinkem v přírodě, je pro vás toto místo jasným ideálem. Navštivte zdejší muzea, galerie, koncerty lidové hudby, festivaly a okuste bujarý noční život. V létě provozujte pěší turistiku, nordic walking, cykloturistiku, horolezectví a s dětmi se koupejte ve venkovním bazénu, který najdete v srdci města.

Co dělat v zimě? No přeci lyžovat a učit se jezdit na snowboardu! Putujte zasněženou krajinou a využijte osvětlené sáňkařské dráhy. Děti se pobaví na kluzišti a dospělí při nakupování v buticích.