search

Pronájem chaty v Söll

Dovolená v tyrolské pohádce? Jedině v Söll!

Na dovolené v Rakousku načerpáte novou vitalitu, o kterou se postarají majestátné Alpy. V rekreačních domech Söll, které jsou umístěny v srdci přírody Tyrolska, podlehnete magickému odpočinku. Pokud prahnete po soukromí v malé idylické vesničce, jste na správném místě. Získejte pro svou rodinu senzační zážitky a relaxaci.

Spolehlivost, komfort a klid, to jsou nejžádanější parametry. V Tyrolsku se nudit nebudete. Celoroční sportovní, relaxační, outdoorové a gurmánské zážitky máte předem zaručeny. Tak už nemeškejte a dosáhněte na vrchol pohody.

Letní chaty hrají prim!

Každodenní shon, nervozitu a rychlost moderní doby odhodíte v útulných chalupách od NOVASOL. V obci Söll, která má asi 3500 obyvatel, si dopřejete celoroční dovolenou. Malebná vesnice se nachází v okrese Kufstein v obdivuhodném údolí Sölllandls. Ať je léto nebo zima, nabízí překrásná vesnice nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.

Milujete historické klenoty? Ani v Söll o ně nepřijdete. Srdce města přitahuje barokním kostelem sv. Petra a Pavla postaveného v letech 1764 – 1768. Upoutá nádherným interiérem, oltářem, obrazy, kapličkou a hřbitovem s tradičními kříži. Hlavní ulice je lemována budovami s nástěnnými malbami. Kašnu, poutní kapli a válečný pomník nesmíte minout.

Rekreační chaty Rakouska mají kouzlo!

Je nutno podotknout, že je nádherné město vítězem soutěže Entente Florale, nejkrásnější květinová vesnice Evropy. Těšte se na snadnou dostupnost k Hohe Salve, kde je gondola vedoucí k Hochsöll. Lyžování na Wilder Kaiser – Brixental, je hlavním cílem milovníků zimních sportů i letních aktivit. Osvětlená sjezdovka, sáňkařská dráha, curling, bruslení, rybolov i výlety po krajině, doladí zimní pohodu.

Letní visutá lanovka poslouží ke snadnějšímu dosažení alpských vrcholů. Velký rybník se postará o parádní osvěžení. Ochutnejte produkty z mléka, medu a jiných domácích surovin. Objednejte si prázdninové domy Rakouska s tradičními dřevěnými balkóny a postarejte se o pohodlí své rodiny.