search

Pronájem chaty v Tobadill

Dovolená v rytmu sportu? Jedině v Tobadill!

Lenošení u moře a poznání impozantních historických klenotů metropolí Evropy, není pro každého. Rodiny s malými dětmi a sportovní nadšenci milují dovolenou v Rakousku. Poskytuje pevné zázemí, pohostinnost, dosažitelnost služeb cestovního ruchu a komfortní ubytování v soukromí Tobadill. V nádherném Tyrolsku strávíte nejkrásnější chvíle života.

Věřte, že se budete do venkovských chat NOVASOL rádi vracet. Vybírejte chalupy a vily různé vybavenosti. K dispozici jsou moderní domy i tradiční tyrolské pronájmy. Stačí si jen vybrat dokonalou variantu pro celou rodinu.

Nejkrásnější letní domy za skvělé ceny!

Zapomeňte na rušná letoviska a rezervujte si útulné chaty Tobadill ještě dnes. Vesnice ležící v údolí obklopená majestátnými vrcholy Alp vás výborně naladí. Od roku 1949 je samostatnou obcí. Její název vznikl z římského tabula-illu neboli malá stodola. Ihned jak do vesničky přijede, získá si vaši přízeň.

Samostatná obec Tobadill se pyšní výbornou dostupností atraktivních rekreačních resortů a lyžařských středisek. Coby kamenem dohodil, leží See, Ischgl, Galtür, Kappl, Venetregion, Gletscher či St. Anton am Arlberg a mnoho dalších. Obec leží na západě Tyrolska 1136 metrů nad mořem, asi 5 kilometrů od města Landeck. Kde jinde si vychutnat unikáty přírody?

Vzhůru do venkovských chat Rakouska!

Toužíte ochutnat jedinečnou atmosféru Tyrolska? Vydejte se do vesničky v zimních měsících a počítejte s parádní lyžovanou, snowboardingem a procházkami na sněžnicích. Léto se nese v duchu pěší turistiky, horolezectví, koupání v jezerech, raftingu na divoké řece, rybaření, cykloturistiky i adrenalinových sportů. Směle do toho!

Maličká vesnička asi s 500 obyvateli se pyšní farním kostelem sv. Magnuse, hradem Wiesenberg a Trisannabrücke. Odpočiňte si při lázeňských procedurách, nakupování, sklenky dobrého vína a regionálních pokrmů. Zamyslete se, proč si rezervovat dovolenou v luxusních vilách Rakouska? Jako mávnutím kouzelného proutku se ocitnete v ráji na zemi.