search

Pronájem chaty v Trins

Rodinná pohoda v tyrolské vesničce Trins

Hledáte dokonalé letovisko své zasloužené dovolené v Rakousku? Což takhle ubytování v soukromí Trins? Pronajměte si komfortní chaty anebo tradiční venkovské rekreační vily. Věřte, že vás čekají letní i zimní radovánky, které se odehrávají na čerstvém vzduchu. Děti, dospělí i senioři se sportovním duchem se do tohoto místa ihned zamilují.

Rekreace v autentickém prostředí Tyrolska vám jen prospěje. Ať už plánujete rodinnou dovolenou, sportovní odpočinek s kamarády anebo relaxaci ve dvou, máte před sebou parádní příležitost. Zkombinujte příjemné nicnedělání, sportovní aktivity a kulturní tep venkovské idylky v nezapomenutelné chvíle.

Nepropásněte vyzývavé ceny letních domů

Objevte dokonalost horské vesničky Trins s 1248 obyvateli, která leží v okrese Innsbruck v Tyrolsku.  První zmínka pochází z roku 1030 našeho letopočtu, od roku 1811 tvoří samostatnou obec. Upoutá její dostupnost Innsbucku, asi 30 kilometrů. Leží v Gschnitztal údolí u přítoku Wipptal. Pokud si chcete ověřit znalost německého jazyka, máte příležitost. Rétorománština vám dá zabrat.

V Trins najdete pěkné historické památky. Hrad Schneeberg postavený na ledové moréně i pozdně gotický farní kostel z 1359, stojí za prohlídku. Seznámíte se s mlynářským řemeslem. Mlýn u řeky Padasterbach je ideální možností nakouknout pod pokličku svérázného umění. Podlehněte místu, které se stalo zajímavým pro filmařské kamery!

Rekreační vily Rakouska? Nápad k nezaplacení!

Proplouvejte skvěle značenými turistickými stezkami až na úpatí hory Blaser s 2241 metry. Atraktivní destinací je Padasterjochhaus, které se stane vaším útočištěm a nabízí překrásné výhledy na Stubaiské Alpy. Výlet k Sarnthein vodopádům předčí vaše představy. Přírodní památky na vás budou útočit na každém kroku.

V ráji cibulových kostelů a tradičních tyrolských budov se budete cítit jako v pohádce. Nedaleko vesničky se nacházejí lyžařské areály, osvětlené sáňkařské dráhy, běžecké tratě, wellness potěšení a vodní světy. Jen stěží odoláte lákavému pokušení rekreačních chat Rakouska. Vstupte do království přírody, čerstvého vzduchu a pohostinnosti stylově!