search

Dovolená v Uderns

Nová výzva? Dovolená v tyrolské vesnici Uderns!

Zajímáte se o sportovní i relaxační možnosti na dovolené v Rakousku? Míříte správný směrem. NOVASOL nabízí ubytování v soukromí nejen v této zemi, ale i v dalších evropských státech.

Naplánujte si letní radovánky u moře a v zimě zamiřte do půvabné vesničky Udens, která leží v překrásném Tyrolsku. Proč právě tento kousek země? Po celou dobu dovolené vás bude provázet autentická atmosféra, zdravý alpský vzduch, volnočasové aktivity, útulnost typických chat a milí obyvatelé.

Zakousněte se po pohody letních domů

Obec Uderns leží, jak jinak, než v údolí Zillertal. Čítá na 1700 obyvatel a leží v okrese Schwaz. Vesnice se zaměřuje na cestovní ruch, zemědělství, průmysl a nachází se zde stacionář pro postižené děti a mládež. Jak už vyplývá z erbu obce, věnují se zde kovářství. Pokud vás toto umění zajímá, nepřijdete zkrátka.

Farní kostel sv. Bricciuse, Miracle Cross, starý hřbitov a kněží hrob, kapličky či boží muka, jsou klíčovými památkami Uderns. Podlehněte historickému tepu vesničky ležící v samém srdci údolí Zillertal. Najdete ji přesně mezi dvěma lyžařskými resorty Hochzillertal - Hochfügen a Spieljoch. Není to lákavá poloha pro vaše zimní skotačení?

Luxusní chaty Rakouska vás osloví!

Těšte se na lyžování a nechte se dovést do známých lyžařských letovisek bezplatným skibusem. Jízda trvá jen pár chvil. Jsou pro vás rozhodujícím faktorem moderní vleky, lanovky, upravené sjezdovky, sáňkování, běžecké tratě na míru a lanové centrum Zillertal? Nemluvě o procházkách zimní krajinou. Tak už jste se pro zimní dovolenou pevně rozhodli.

Kde si v létě lépe odpočinout, než v rekreačních chatách Rakouska? Divotvorná krajina Alp je čarodějem, který připraví sladké podmínky pro všechny věkové generace. Prázdninové dny patří koupání, pěší turistice, horolezectví, jízdě na kole i na koni. Tak už se nebojte a rezervujte si báječný pronájem podle svého gusta. Věřte, nabídka je mimořádně pestrá!