search

Dovolená do Wenns

Ochutnejte báječnou atmosféru rakouské vesnice Wenns

Určitě jste slyšeli o pohostinnosti, čistotě a kráse Tyrolska. Dovolená v Rakousku dopřeje výletníkům všech věkových kategorií fenomenální tempo. Zde zapomenete na shon a každodenní povinnosti. Při pohledu na majestátné vrcholy Alp, zelené horské pastviny a luxus rekreačních chat Wenns přijdete na zcela pohodové myšlenky.

Odpoutejte se od víru velkoměst a nalaďte se na vlnu sportu, relaxace a rodinné pohody. Pokud se nespokojíte s málem, jsou pro vás určeny letní byty NOVASOL, které disponují vlastním bazénem, saunou, moderním vybavením a velkou terasu s dechberoucím výhledem na Alpy. Odoláte?

Hurá do pohodlných prázdninových domů!

Ne všichni si mohou dovolit dovolenou několikrát do roka, proto si ji pečlivě naplánujte. Rozhodněte se pro relaxaci ve sportovním duchu Wenns, obce ležící v nádherném okrese Imst. Vesnice se nachází v údolí Pitztal. Kolem ní se rozprostírají typické vísky a farmy nabízející domácí produkty. Díky autentické atmosféře pocítíte klid a mír v duši.

Oceníte každoročně konající se akce a poznáte tak tradice i řemesla Tyrolska na vlastní oči. I když je Wenns obcí asi s 2000 obyvateli, pyšní se četnými historickými poklady. Farní kostel sv. Jana Evangelisty postavený v gotickém stylu ohromí špičatou dlouhou věží. Náleží k němu hřbitov. Kapličky, válečný pomník, silniční most, Marienbrunnen a starý dům soudního exekutora, stojí za prohlídku.

Komfortní ubytování Rakouska vás ihned uchvátí

Kvetoucí louky i alpské kopce vytváří neodolatelnou tvář údolí Pitztal. Krajina je ideální pro túry a procházky s dětmi. Všechny trasy jsou pečlivě značeny podle náročnosti. Děti si přijdou na své na koupališti a mládež na hřišti pro plážový volejbal. Všechny generace ocení bowlingové dráhy, venkovní fotbalové hřiště, stylové restaurace a kavárny. Rafting, lukostřelba, trekking, horolezectví či bungee jumping, to jsou zdejší priority.

Máte raději zimní radovánky? Není problém. Kilometry značených stezek pro zimní turistiku, lyžování, snowboarding a toulky zasněženou krajinou vás mile potěší. Lezení v ledu, jízda na saních, bruslení, metaná i lyžařské školy, patří k zimní pohodě.