search

Pronájem domů a chaty v Zillertal

Sportovní dovolená v údolí v Zillertal v Rakousku je prima

Lákají vás dlouhé túry a romantické procházky napříč loukami, horami a lesy? Vydejte se na dovolenou do Rakouska a vykouzlete si unikátní prázdninovou relaxaci. O vaše pohodlí se postarají rekreační domy Zillertal. Vejděte do světa čisté přírody a ukažte svým dětem, jak má vypadat pořádná letní rekreace.

Není nic příjemnějšího než se toulat božskou krajinou rakouských Alp. Právě zde se nacházejí přepychově vybavené letní domy. Těšte se na panoramatické výhledy přes údolí, které je atraktivním dovolenkovým místem. Tyrolsko vás nabije novou vitalitou, ať už v létě anebo v zimě. Počítejte s poznáním lidových tradic, pěší turistikou i adrenalinový sporty.

Rekreační domy mají styl

Obdivuhodné údolí Zillertal se nachází při jižním toku řeky Inn v Tyrolsku. Asi 40 kilometrů se rozkládá Innsbruck. Údolí odděluje Tux Alpy a Kitzbühelské Alpy. Tato oblast je jako stvořená pro celoroční rekreaci. Najdete zde nejznámější lyžařská střediska v Tux, Mayrhofen či Finkenberg. Zilertall čítá na 430 kilometrů sjezdovek a 150 kilometrů běžeckých tras.

V Zillertal je situováno Zell am Ziller, které je pravým odpočinkovým resortem. Nejvyhledávanějším místem zábavy všeho druhu je beze sporu Mayerhofen. Za zmínku stojí i lyžařské centrum Hintertux ležící v nadmořské výšce 1500 metrů. Odkud se dostanete lanovkou až na horní stanici, která se nachází v nadmořské výšce 3250 metrů. To je super zážitek.

Ubytování v soukromí Rakouska stojí za to!

Jakmile se dostanete lanovkou až nahoru, užijete si výhledy na Olperer, kde je také největší tyrolská jeskyně, Spannagelhöhle. Odvážlivci ocení seskok v tandemu díky paraglidingu. Vyšplhejte se na ledovec Hintertux a kochejte se pohledy na Grossglockner, Zugspitze či Dolomity. Nemyslete si, že je tato oblast vhodná pouze pro zimní rekreaci!

Léto patří pěší turistice a jízdě na horském kole či na koni. Jistě oceníte návštěvu autentických tyrolských vesniček a větších měst, kde se vám dostane prvotřídních nočních radovánek. Rezervujte si horské chaty Zillertal a máte před sebou jedinečné zážitky, které můžete díky NOVASOL každoročně obnovovat!