search

Dovolená v Řecku

Dovolená v Řecku

Rekreační domy a byty v Řecku

Řecko, kolébka Evropy. Navštivte zemi slunce a bohů, vydejte se po stopách minulosti nás všech. Nechte ožít řecké mýty a legendy. Navštivte Akropolis nebo Olymp a nechte se okouzlit sílou historických míst. Řecko, to jsou ovšem také bílé pláže, modré moře a zářící slunce. Ať už strávíte dovolenou v jakémkoliv regionu v rekreačních domech v Řecku od NOVASOL, bohové Vás tu očekávají. Přečtěte si více informací o Řecku.

Dovolená v Řecku

Ubytování s atmosférou v Řecku

Apartmány na Chios jsou ideálním typem ubytování na řeckých ostrovech pro Vaši dovolenou v Řecku v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké zajímavosti a atrakce v Řecku se můžete těšit, a objednejte si online svůj apartmán nebo rekreační dům v Řecku.

Dovolená v Řecku

Země pro každého

Prázdninové domy a útulné ubytování Řecko

Řecko je kolébkou dnešní civilizace. Ve škole se učíme Pythagorovu větu, v divadle se hraje tragédie a komedie, se zápalem sledujeme olympijské hry. To vše vzniklo ve starověkém Řecku, tak proč si neobjednat rekreační dům na řecké pevnině ?

Dovolená v Řecku

Okouzlující dovolená v Řecku

Objevte s námi Řecko jako jednu z nejkrásnějších zemí, kde strávit dovolenou. Ubytujte se přitom v některém z našich plně zařízených domů nebo apartmánů v Řecku, odkud můžete podnikat výlety za poznáním, které si naplánujete jen a jen dle vlastních zájmů. Plně zařízený byt nebo rekreační dům v Řecku Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a prázdninový dům v Řecku se tak může stát i zajímavou inspirací.

Dovolená v Řecku

Ostrov Korfu

Historii druhého největšího ostrova v Jónském moři můžete pozorovat z rekreačního domu či apartmánu v Řecku. Na nejširším místě ostrov měří asi 30 kilometrů. Korfu je posetý kláštery na těžko přístupných místech, a proto se Vaše letní dovolená v Řecku může stát i dobrodružnou cestou do neznáma. Jako odměnou Vám bude čistě a hornaté korfské pobřeží. Dominantou tohoto ostrova je klasicistní letní sídlo Achillion rakouské císařovny Sissi.

Dovolená v Řecku

Turistická místa

Hojně turisticky navštěvované jsou Delfy, které jsou známé jako domov věštkyně Pýthie. Neměli byste zde zapomenout navštívit Apollonův chrám nebo pokladnici Athéňanů. Turista jistě neopomene zavítat do Olympie, kde se každé čtyři roky konaly hry, podle kterých se dnes pořádají Olympijské hry, jak je známe v současnosti. Tato oblast byla kvůli zemětřesení zaplavena. Nové síly před další cestou naberete v rekreačním bytě v Řecku. Historií na Vás dýchnou Athény. Dominantou hlavního města je Akropolis a chrám Parthenom.

Dovolená v Řecku

Řecká kuchyně

Gurmán si určitě zamiluje řeckou kuchyni, která je lehká a chutná. Na stole nebude chybět spousta zeleniny, skopové, drůbeží nebo rybí maso. Ochutnáte různé sýry a jogurty. Na rozdíl od nás jako hlavní chod Řekové považují večeři. Mezi nejznámější jídla patří souvlaki, dolmadakia, musaka, tzatziki nebo řecký salát s ovčím sýrem a olivovým olejem. Po náročném jídle to můžete „spláchnout“ národním nápojem ouzo, proslulým vínem retsina nebo brandy Metaxa. Odpočinek si zasloužíte například během dovolené na Krétě

Dovolená v Řecku

Řecko je zemí rozmanitých možností. Díky své lokalitě je návštěva vhodná od jara do podzimu. Ubytování v Řecku si můžete zařídit z pohodlí svého domova a to tak, že si rezervujete některou z našich rekreačních chat či apartmánů na ostrově Lesbos. Nabídla je opravdu široká, proto neváhejte a naplánujte si návštěvu Řecka ještě dnes!

Dovolená v Řecku

 

Kde se nacházejí rekreační domy v Řecku?

Rekreační domy NOVASOL najdete na celém území Řecka, především v blízkosti pobřeží Egejského a Jónského moře. V nabídce jsou rekreační domy na Peloponésu, Korfu, Lefkadě, Rhodu, Kosu či Karpathu.

Jaké mají rekreační domy v Řecku vybavení?

Všechny řecké rekreační objekty NOVASOL slouží k běžnému obývání, disponují proto kompletním vybavením od pohodlných lůžek v ložnici přes zařízenou kuchyň až po sociální zařízení. Interiéry, použité materiály, nábytek či přístroje se samozřejmě liší v závislosti na stáří, velikosti, typu a cenové úrovni domu. Další rozdíly se objevují ve venkovním vybavení (zahrada, garáž, bazén, dětské hřiště atd.).

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě v Řecku?

Záleží na tom, ve kterém ročním období se do Řecka, které patří k nejvyhledávanějším destinacím, chystáte. Největší zájem je o pobyty v průběhu letních prázdnin – pokud chcete mít největší výběr rekreačních objektů, neváhejte a objednávejte již na podzim předcházejícího roku.

Jak probíhá předání rekreačního domu v Řecku k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu v Řecku nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).