search

Dovolená na Krétě

Rekreační domy v Řecku

Zde se spojuje orient s okcidentem, a to nejen v podobě letních teplot, nýbrž i ve stylu života a zvycích. Na trzích zjistíte, že pobřeží jiných kontinentů není až tak daleko. Krétu tvoří čtyři pohoří: bílé hory na západě, pohoří Ída na východě, pohoří Díkti v centrální východní části a pohoří Sitía na východě. Rezervujte si ubytování na řeckých ostrovech za skvělé ceny a prožijte dovolenou v Řecku v rytmu pohody.

Dovolená na Krétě

Dovolená v Řecku

Pobřeží oslní mnohotvárností: strmé útesy, dlouhé pláže, malé zátoky a široké roviny se zde vzájemně střídají. Ke Krétě patří i některé ostrovy, které se rozkládají před ní. Tyto jsou ale z větší části neobydlené resp. chráněné. Ostrov je ideální pro milovníky pláží a koupání, přírody a pěší turistiky. Je ovšem ideální i pro zájemce o kulturu a dějiny. Různá místa na Krétě vyprávějí o až 6.000 let staré minulosti, antické časy ožívají v pozůstatcích a vykopávkách.

Dovolená na Krétě

Ve městech najdete nesčetné svědky nejrůznějších období panovníků na Krétě: zůstaly zde zachovány paláce stejně jako mešity. Na jižním pobřeží ve městečku Ierápetra je cítit vliv afrického kontinentu. Rekreační domy v Řecku vám dopřejí pohodlí, komfort a chvíle soukromí. Kréťané vždy trpěli pod cizí nadvládou a nikdy se nesmířili se svým osudem. Na svůj bojovný duch a vykonaný odpor jsou hrdí dodnes. Vyprávějí o tom příběhy.

Ubytování v soukromí v Řecku

Kréťané jsou pohostinní. Život obyvatel na venkově je stále jednoduchý, bez stresu dnešní doby. Pronajměte si rekreační domy na řeckých ostrovech a prožijte svou rekreaci se vším všudy! Pokud se seznámíte se sedlákem z hor, je možné, že Vás pozve do kavárny na raki, aby se o Vás dozvěděl více. Vezměte si čas a poznejte ostrov a jeho obyvatele. Rekreační dům v Řecku je vždy ideálním východiskem: na nákupech a procházkách se snadno dostanete do kontaktu s místními.

Dovolená na Krétě

U nás najdete rekreační domy na tichém východě ostrova, v blízkosti provinčního městečka Sitia se svým krétským šarmem, u Rethimnona v blízkých horských vesničkách Adele a Prinos, stejně jako v zelené západní části Kréty kolem města Chania. Nezáleží na tom, jestli chcete strávit nerušenou dovolenou u moře, poznat zemi a její obyvatele, navštívit Knossos či náhorní rovinu Lassithi či se projít roklí Samaria - Vaše možnosti na Krétě jsou téměř nekonečné.