Rekreační domy v Řecku

Ubytování v Řecku

Řecko omývá celkem 5 moří, a to Egejské, Krétské, Thrácké, Středozemní a Jónské moře. Dovolená v Řecku ale není jen o ležení na pláži a opalování se, rozhodně jsou hodně i poznávání antické kultury, která Vás do vede až do roku 800 př. n. l.

Dovolená v Řecku

Navštivte historická muzea, překrásné antické chrámy a paláce, bájná místa, která znáte z hodin dějepisu. Na Vašich cestách a výletech této překrásně země si také určitě pochutnáte na místních specialitách. Zarezervujte si včas vaše ubytování na řecké pevnině

Gyros v pitě s výbornou omáčkou tzatziky, mleté maso s kořením a sýrem uvnitř sutzukakia, kuřecí polévka s citronem a vejci avgolemono a jako dezert řecký jogurt s medem či výtečná baklava, tyto pokrmy Vám rozhodně zlepší náladu. A na osvěžení si dejte Frappé, takové jste totiž ještě nepili!

Apartmány a rekreační domy v Řecku

Apartmány v Řecku

Bezpochyby nejlevnější dovolená je ta v rekreačních domech na souostroví Kyklady a apartmánech na Krétě od firmy NOVASOL. Některé rekreační domy v Řecku jsou all inclusive, to znamená že na místě složíte pouze vratnou kauci a elektřinu a další spotřeby energií máte zahrnuté již v ceně. Pokud si objednáte vilu s bazénem, většinou je nutné uhradit topení, které ovšem díky sluníčku nevýjde příliš draho. I pro nás je důležité, aby byla Vaše dovolená v Řecku levná a k Vaší největší spokojenosti.

Apartmány a rekreační domy v Řecku

Kam do Řecka

Dalším úžasným místem je Pelion a jeho okolí. Můžete zde navštívit přístavní město Volos nebo se vydat do kopců hory Pelion.

Vydejte se na pevninu a prožijte své prázdniny a dovolenou v Pelion. Můžete zde podniknout výlet do rodiště Aristotela nebo navštívit ruiny starověkého města Olynthos či si udělat výlet kousek za Thessaloniki a prohlédnout si překrásné kláštery Meteora u města Kalambaka, jedná se o památku UNESCO a návštěva tohoto místa Vás nechá dlouho přemýšlet. 

Apartmány a rekreační domy v Řecku

Nejvíce Vás zaujme asi nabídka ubytování v Řecku. Hlavní město Řecka je velmi krásné a plné pozoruhodných míst, ale okolí má určitě také mnoho co nabídnout. Nejjižnější poloostrov na Balkáně je Poloponés, kam se s námi můžete také vydat.

Jedná se velmi lukrativní lokalitu pro trávení dovolené. Nabídku ubytování na Peloponés Vám můžeme doporučit. Ale pokud nemáte v lásce skutečně extrémně vysoké teploty, bude lepší si vybrat z jiných regionů naší nabídky, protože zde si teplo užijí především zimomřivci. Řecko se ale pyšní i mnoha ostrovy, které mu náleží. Navštivte Kos, Lesbos, Korfu, Spetses či Eviu nebo se vydejte na dovolenou na souostroví Kyklady a poznejte místa jako je Kea, Páros či Sýros.