search

Dovolená na Slovensku

Dovolená na Slovensku

Rekreační domy na Slovensku jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán na Slovensku bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké zajímavosti a atrakce na Slovensku se můžete těšit, a objednejte si online svůj rekreační dům nebo chatu na Slovensku. Slovesko je rozmanitá země a nabízí svým návštěvníkům divokou okouzlující přírodu, koupání v křišťálově čistých jezerech, relaxaci v termálních lázních a v neposlední řadě nesčetná místa, kde dějiny zanechaly své stopy.

Dovolená na Slovensku

Ubytování v soukromí na Slovensku

Slovensko je i země, kde stále žijí a rozvíjí se tradice lidového umění. chaty na Slovensku Vás jistě okouzlí. Slovensko je rozmanitá země a nabízí svým návštěvníkům divokou okouzlující přírodu, koupání v křišťálově čistých jezerech, relaxaci v termálních lázních a v neposlední řadě nesčetná místa, kde dějiny zanechaly své stopy. Slovensko je i země, kde stále žijí a rozvíjí se tradice lidového umění.

Rekreační chata nebo chalupa k pronájmu na Slovensku

Vychutnejte si perfektní polohu našich rekreačních bytů na Slovensku, např. v Nízkých či Vysokých Tatrách nebo na Oravě a Zemplínské Šíravě. Plně zařízený rekreační dům nebo byt Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a rekreační dům nebo chatu na Slovensku se tak může stát i zajímavou inspirací. 

Slovensko se skládá z pohoří Vysokých Tater a Nízkých Tater, Malé Fatry a Velké Fatry, které patří ke Karpatům, a ze Slovenského Rudohoří. Obzvlášť v Tatrách nabízí Slovensko typický obraz velehor. Na jihu se rozprostírá země až k Maďarské nížině. Největší řeky Slovenska jsou Dunaj, Tisa, Váh a Hron. Nejvyšším vrcholem je Gerlachovský štít (2.655 metrů) ve Vysokých Tatrách.