Příjemná dovolená v zahraničí

Proč zvolit dovolenou na Slovensku?

Rekreace ve vysokých horách, wellness aktivity, sportovní činnosti, divukrásná příroda, hrady, zámky, aquaparky i noční rej, to je dovolená na Slovensku. Relaxaci v této malebné evropské zemičce si nejvíce oblíbily rodiny s malými dětmi a lidé milující přírodu a sportovní radovánky. Apartmány na Slovensku se nacházejí v bezprostřední vzdálenosti koupání, historických drahokamů i přírodních pozoruhodností. Letní anebo zimní rekreace strávená na Slovensku nemá jedinou chybičku. Dalším pozitivem je krátká doba cestování a perfektní ceny. Někteří Češi nerozumějí cizím jazyků, ale na Slovensku se perfektně domluví. Zavítejte do dechberoucích Vysokých Tater, Bratislavy či lázeňských lokalit a doplňte svou ztracenou vitalitu!

Co ukrývá dovolená na Slovensku?

Když se vydáte na rodinnou relaxaci na Slovensko v zimním období, užijete si překrásné pohledy na zasněžené vrcholky hor, sjezdové a běžecké lyžování, snowboarding, zběsilé jízdy na bobových a sáňkařských drahách. Posedíte v kolibách a pochutnáte si na silné pálence a haluškách. Apartmány na Slovensku lze využít i v parných letních dnech. Pro nejnáročnější jsou připraveny pronájmy s klimatizací, saunou, vířivkou i vlastním bazénem. Nic se nevyrovná pohodlí, klidu a soukromí. To vše nabízí rekreace od NOVASOL. Letní dovolená na Slovensku se nese v duchu vodních radovánek, nočního života, poznání historických klenotů a přírodních perel.

Apartmány na Slovensku s výhodami?

Pokud dáte přednost pobytu v tomto překrásném státě, očekávejte pestrou nabídku ubytování od NOVASOL. Na své si zde přijdou ti, kteří chtějí strávit letní chvíle volna se svými nejbližšími v klidu a soukromí nádherných hor. Možná zaujme pěkný oplocený pozemek s chaloupkou a vlastním bazénem, protože se zde může odehrávat dovolená se psem na Slovensku. Využívejte i další famózní koncepty, jako jsou zahradní nábytek PLUS, jízda na koni v blízkosti rekreačního domu anebo 20% sleva čili relaxace pro dvě osoby, jedno dítě do čtyř let zdarma a čtyřnohého mazlíčka. NOVASOL nabízí prázdninové pronájmy s internetem, libovolným dnem příjezdu v nekuřáckém prostředí a s úžasným výhledem na hory! Apartmány Slovensko vybírejte pečlivě!

Kde jsou k mání apartmány na Slovensku?

Nutno říci, že je rodinná, sportovní, relaxační i romantická dovolená na Slovensku ideální pro všechny generace. Rodiny s malými dětmi ocení krátký čas strávený cestováním. Navíc jsou apartmány na Slovensku k dostání za příjemné ceny. Většinou je najdete v srdci horské krajiny. Venkovní vybavení v mnoha případech nepostrádá obrovskou terasu se zahradním nábytkem, parkování na pozemku, dětskou houpačku, pískoviště, trampolínu a prolézačky, zahradní gril a další vymoženosti. Slovensko slibuje odpočinek strávený ve standardních chatách a chalupách anebo v luxusních prázdninových domech. To vše záleží na finančních i časových možnostech a gustu výletníků! Sledujte slevy od NOVASOL a ještě více ušetříte!