Chaty a chalupy na Slovensku

Odemkněte si cestičku k báječné dovolené

Relaxace v chatách a chalupách na Slovensku?

Pro všechny milovníky sportovních aktivit a wellness relaxace je určena rodinná dovolená na Slovensku. Ať už vsadíte na zimní či letní rekreaci, budete spokojeni. Chaty a chalupy na Slovensku slibují soukromí, klid a pohodlí. K dispozici mají prostornou terasu se zahradním nábytkem, vlastní bazén i vířivku se saunou. Odpočinek v nitru přírody vám dodá novou energii. Kdykoliv můžete vyrazit na houby a lahodné lesní plody. Děti si zamilují koupání v gigantickém vodním parku Tatralandia anebo v čistých řekách a potocích. Zimní pobyt je neméně zajímavý. Moderně vybavené ski resorty jsou výzvou. Na své si zde přijdou začátečníci i zkušení lyžaři.

Dovolená na Slovensku a lyžování?

V každém případě se vám bude líbit v menším lyžařském letovisku Ski Makov, které je v pohoří Javorníky. Ihned u hranic s Českou republikou. Ke všemu se hodí celoroční relaxace v termálním světě Aphrodite Rajecké Teplice. Snow Paradise Velká Rača je jedno z nejmodernějších slovenských středisek. Nabízí lyžování na 14 sjezdovkách, dokonce se uměle zasněžuje. Chaty a chalupy na Slovensku uhranou v Oščadnici, Čadca-Rieka, Radostce, Krásně nad Kysucou i Korchánovci. Vrátna Free Time Zone se rozkládá v národním parku Malá Fatra a nabízí dvě lanové dráhy i dětský park Kids Zone či večerní lyžování. Zimní dovolená na Slovensku nemá chybičku!

Kam vyrazit za lyžováním na dovolená na Slovensku?

Ideální podmínky se nabízejí ve Ski parku Ružomberok a park Snow Donovaly. K dispozici je uměle zasněžovaná dráha, dětský vlek a lyžařská školka. Park Snow Donovaly je jako stvořený pro milovníky sjezdového lyžování. Určitě se zde nebudou nudit ani běžkaři a rodiny s malými dětmi. Chaty a chalupy na Slovensku přijdou vhod v Ružomberku, Donovalech, Liptovské osadě i Bukovině. Vodní rej v termálním parku Aqua-Vital Lúčky zaujme všechny generace. K dispozici jsou termální bazény, saunový svět a další wellness procedury. Dovolená na Slovensku pod taktovkou NOVASOL je prostě neodolatelná. Lyžování na upravených sjezdovkách a běžeckých tratích, procházky zasněženou krajinou a posezení v kolibách je prima.

Kde je super zimní dovolená na Slovensku?

Trefou do černého je Chopok-Jasná a Chopok-Kosodrevina. Sjezdovky a běžecké stopy a gigantický vodní park Tatralandia vás parádně zabaví. Zuberec a Spálená, dvě menší lyžařská letoviska mají v lásce rodiny s malými dětmi. Na Oravě lze navštívit termální park Meander Park Ostravice. Nesmíme zapomenout na Tatranskou Lomnicu, kde jsou dokonalé sněhové podmínky. Chaty a chalupy na Slovensku potěší i termálním parkem ležícím v obci Vrbov. Zimní dovolená na Slovensku probíhá i na Štrbském Plese ve Vysokých Tatrách. Děti si užijí vodní království s celoroční otevírací dobou, Aquacity Poprad.