Rekreační domy na Slovensku

Slovensko je rozmanitá země a nabízí svým návštěvníkům divokou okouzlující přírodu, koupání v křišťálově čistých jezerech, relaxaci v termálních lázních a v neposlední řadě nesčetná místa, kde dějiny zanechaly své stopy. Slovensko je i země, kde stále žijí a rozvíjí se tradice lidového umění. Slovensko se skládá z pohoří Vysokých Tater a Nízkých Tater, Malé Fatry a Velké Fatry, která patří ke Karpatům, a ze Slovenského Rudohoří. Obzvlášť v Tatrách nabízí Slovensko typický obraz velehor. Na jihu se rozprostírá země až k Maďarské nížině. Největší řeky Slovenska jsou Dunaj, Tisa, Váh a Hron. Nejvyšším vrcholem je Gerlachovský štít (2.655 metrů) ve Vysokých Tatrách. Prohlédněte si naše nabídky ubytování na Slovensku.

Krajina

Vydejte se na cestu po nejmenších velehorách Evropy, po Velkých Tatrách s Gerlachovským Štítem (2.655 m.n.m.), prozkoumejte 600 kilometrů značených turistických stezek, 32 horských údolí a více než 24 kilometrů dlouhý horský hřeben v tomto Národním parku. Severní část země je hornatá - na severozápadě se rozprostírá pohoří Roháče (část Západních Tater), na severu Oravská Magura a Oravské Beskydy. Dále na severovýchodě najdete nádhernou Oravskou Maguru a na středním Slovensku se těší velké obliby Nízké Tatry a Velká a Malá Fatra. Jih země je velmi úrodný a zelený, obzvlášť oblast Dunaje s městy jako Dunajská Streda, Stúrovo, Komárno a Nové Zámky jsou oblíbenými destinacemi. Vaše dovolená na Slovensku může začít.

Přírodní síly

O Slovensku se říká, že vždy tam, kde se vrtá do země, začne chrlit termální pramen. Je tomu tak. Lázně jako Dudince, Piešťany, Rajecké Teplice, Bardejov, Sliač nebo Trenčianské Teplice jsou známé v celé zemi. Navštěvují je nejen lidé s onemocněními, kteří vyhledávají úlevu. Stejně velké obliby se těší i termální lázně Besenova, Liptovský Jan, Oravice, Prievidza či Ružomberok. Prohlédněte si naše rekreační domy na Slovensku v blízkosti lázní.

Slovensko, nedaleký cíl dovolených

Spočítejte si všechny pozitiva a výhody dovolené na Slovensku. Není divu, že patří k vyhledávaným rekreačním státům Evropy. Mizivá vzdálenost a tím i vynikající dostupnost láká především rodiny s dětmi, seniory a studenty škol. Zde není třeba umět cizí jazyk, což mnozí turisté ocení. Země je protkána možnostmi sportovního a relaxačního vyžití, cestou za poznáním historie i převysokých horských masivů. Báječnou zastávkou pro odpočinek se stanou rekreační domy. Rekreace na Slovensku zaujme především aktivně žijící turisty, ale i milovníky relaxace u bazénu v teplých termálních vodách. Je-libo projížďku po horách, loukách a lesích po perfektně značených cyklostezkách? Také pěší turistika nezklame. Lenošení v lázních, ochutnávka vína a místních delikates jistě osvěží chuťové buňky a ztuhlé svaly.

Najděte si jeden z mnoha apartmánů!

Okouzlující památky, přírodní parky, muzea, lázně a wellness služby, atrakce pro děti, noční život i výhodné nakupování osvěží prázdninové dny i zimní rekreaci. Dechberoucí dóm svaté Alžběty, Spišský hrad, Oravský zámek, hlavní město Bratislava, kostel svatého Egidia, Bojnický zámek a starý hrad v Banské Štiavnici, Cicmany, Hronsek, Zvolen, Červený Kámen, Strečno, Údolí smrti ve Svidníku anebo Čachtický hrad se postarají o nezapomenutou blízkost historie. Slovensko je proslulé Vysokými Tatrami se Štrbským plesem, Národním parkem u Spišské Nové vsi, Demanosvskými jeskyněmi u Liptovského Mikuláše, Dobšínskými ledovými jeskyněmi, Jánošíkovými Dierami v Terchové, Botanickou zahradou v Bratislavě, četnými arborety, chráněnými krajinnými oblastmi, ale i Zoo v Bojnici, Košicích anebo ve Stropkově. Ubytování na Slovensku je tím pravým pro skvělé zážitky.

Pestrá paleta rekreačních domů Slovenska

Muzea a galerie v Bratislavě, Vlkolínci, Banské Štiavnici, Kremnici, Zubereci, Levoči, Banské Bystrici anebo Bardejovi sbližuje a poukazuje na slovenskou kulturu a tradice. Zábavní a aqvaparky Tatralandia, Oravice, Vrbov, Senci, Galantě upoutají především děti. Darsana, termální park Benešová, Piešťany, Rajecké Teplice, aquacity v Popradu, termální park v Podhajské anebo Trenčianské Kúpele uzdraví všechny smysly. Relaxaci v blahodárných teplých pramenech s exkluzivními službami musíte pocítit na vlastní kůži. Zajistíte si tak rekreaci pro celou rodinu! Noční život by se s příjemnými chvilkami volna bez pochyby neobešel. Klub Fuga v Bratislavě, Irská hospůdka v Bardejově, Central park v Liptovském Mikuláši, Steps v Trenčíně, taneční kluby, diskotéky, vinárny, cukrárny a bary potěší mládež i starší generace. Komfort zajistí apartmány na Slovensku.