Rekreační domy na Slovensku

Rekreační domy na Slovensku

Říkáte si, že jste tam jako malí byli nejmíň stokrát a už nikdy více? Od těch dob se toho ale na Slovensku hodně změnilo a země se stala skutečným turistickým rájem. A nabídnout Vám toho může rozhodně hodně.

Slovensko má totiž překrásné hory, luxusní a levné lázně a také kvalitní ubytování v na severním Slovensku. Navíc zde najdete mnoho národních parků a také historických kosteků, hradů, zámků a dalších překrásných památek. A obrovskou výhodou pro Vás bude i to, že si tu se všemi budete rozumět, protože slovenský jazyk se jen tak zapomenout nedá. Dovolená na Slovensku bude uplně jiná, než jak ji znáte...přijeďte se předsvědčit sami!

Rekreační domy a ubytování na Slovensku

Ubytování Slovensko

Ubytujte se s námi na Slovensku v soukromí. Naše rekreační domy na Slovensku a byty najdete téměř po celém Slovensku. Horská chata může být skvělým výběrem pro ubytování ve Vysokých Tatrách. V létě si sem můžete vyrazit za vysokohorskou turistikou.

Pokud nemáte tak vysoké cíle, navštivte třeba jen Štrbské pleso nebo některé z místních jezer. Venkov je obklopený překrásně čistou přírodou, kde si i díky čistému vzduchu rozhodně pročistíte hlavu. Nové síly můžete jet načerpat například do akvaparku v Popradu nebo si najít jakékoliv jiné termální lázně SK a vyrazit si tam odpočinout. Slovensko je ale i rájem cyklistů. Najdete zde mnoho cyklistických stezek na zajímavých a překrásných místech. Zimní dovolená na Slovensku bude vždy tou správnou volbou pro trávení volného času.

Rekreační domy a ubytování na Slovensku

Místní speciality

Kdo by neznal vynikající halušky, jenže na Slovensku se dělají halušky výhradně z brynzy. Dalším vynikajícím sýrem je například parenica nebo oštiepok. Určitě si dejte i korbáčky, znáte je sice i od nás, ale na Slovensku chutnají jinak a lépe. A pokud jste polévkoví, určitě ochutnejte Kapustnicu – jejich zelňačka je vskutku delikátní. Chaty ve středním Slovensku Vás naprosto okouzlí.

Dovolená na horách Slovensko

Ve Vysokých i Nízkých Tatrách se nabízejí především v zimě úžasné podmínky pro lyžování na Slovensku. Kopce jsou tu mnohem vyšší než u nás a sjezdovky jsou krásně upravené. Navíc zde najdete spoustu nových vleků a ski parků i ski areálů vhodných pro lyžaře i snowboardisty všech kategorií.

Rekreační domy a ubytování na Slovensku

Úžasným zážitkem může být i běžecké lyžování krásnou zasněženou krajinou. A cestou se můžete zastavit v nějaké kolibě a dát si například paňáčka borovičky nebo se zahřát grogem či griotkou. Děti ocení teplý džus či dobrý čaj.