Rekreační domy ve Slovinsku

Ubytování Slovinsko, dovolená u moře i dovolená na horách

Dovolená Slovinsko

Dovolená ve Slovinsku Vás uchvátí, protože tato země může nabídnout vše opravdu každému. Najdete zde sice krátké, ale překrásné dlouho pobřeží Jadranu s malebnými plážemi, v zimě si sem můžete přijet zalyžovat do Julských Alp či Savinjských Alp a v létě můžete zase podniknout úžasné treky či navštívit některé krápníkové jeskyně, kde se Vaše děti svezou vláčkem, což je vždy úžasná a nevídaná atrakce.

Anebo se můžete vydat prozkoumat okolí místa Vašeho pobytu na kole během dovolené ve Slovinsku. Věřte, že Slovinsko Vám může dát mnohem více než jen průjezd do okolních zemí a nákup dálniční známky. Zkuste tu jednou strávit dovolenou a pravděpodobně dlouho nebude směřovat více na jih.

Rekreační domy a apartmány ve Slovinsku

Ubytování Slovinsko

Prázdninové domy v Gorenjskem regionu, apartmány na slovinském pobřeží a horské chaty – přesně taková je naše nabídka ubytování na Slovinsku v rekreačních domech. Staňte se na chvíli místními a užijte si komfort rezervovaného objektu. Jste pánem svého vlastního času a je jen na Vás, jaký program si navrhnete.

Toužíte prožít dovolenou na slovinském pobřeží? Správnou volbou pro Vás bude ubytování Piran či ubytování Portorož. Naše rekreační domy a apartmány na slovinském pobřeží najdete v bezprostřední blízkosti Jaderského moře. Samozřejmostí jsou čisté oblázkové pláže.

K dispozici jsou i domy s bazény a větším soukromím. Z pobřeží můžete podniknout výlet do regionu Kras, kde najdete překrásné krasové podzemní jeskyně, Postojnské a Škocjanské.

Rekreační domy a apartmány ve Slovinsku

V Postojnské jeskyně jsou jediným místem na světě, kde lze spatřit obojživelníka macaráta jeskynního a Škocjanské jeskyně jsou zapsány na seznamu pamatek UNESCO. Pokud  si na lehavé dovolené příliš nepotrpíte a jste více aktivní, doporučujeme Vám shlédnout naši nabídku rekreačních domů v Gorenjskem regionu, kde najdete i jezero Bled, kde můžete navštívit kostel a hrad a můžete se v jezeře i vykoupat.

Dále můžete navštívit Triglavský národní park a podívat se k Bohinjskému jezeru, které je největší ve Slovinsku. Pokud budete mít štěstí, uvidíte za hezké počasí i vrchol Triglavu. A více odvážní se mohou na Triglav i vypravit. A pokud Vás nejvíce ze všeho láká lyžování, určitě vyražte v zimě do Savinjska, kde se nachází plno krásně upravených sjezdovek vhodých pro lyžaře, snowboardisty a vlastně všechny nadšence zimních sportů.

Do Slovinska za sportem i kulturou

Přemýšlíte o sportovní dovolené ve Slovinsku s nádechem poznání architektonických unikátů? To jste přišli na výborný nápad. Stát nabitý stovkami aktivit, které se dají provozovat v létě i zimě vám přinese uspokojení a adrenalin. Rafting, canyoning, hydrospeeding patří mezi vyhledávané sporty. Cykloturistika a agroturistika nikdy nezklame. Je velmi příjemné najít pohodlí rekreačních domů. Častým turistickým cílem se stávají jeskyně Slovinského krasu zpřístupněné a neodolatelné.

Rekreační domy a apartmány ve Slovinsku

Objednat si můžete speleologické prohlídky a užít si tak odborný výklad. Cestovat za památkami, historií a Slovinskou kulturu se vyplatí. Hrady a zámky, perly měst, kláštery a vzácné budovy dají vaší dovolené nový směr. Relaxaci nejde odolat v léčebných a komerčních lázních. Třešničkou na dortu se musí stát víno a pršut.

Oddejte se fantastickému pohodlí apartmánů

Dostupnost Slovinska je obdivuhodná po cenové stránce i vzdálenosti. Oceníte klenoty Středozemního moře, Kamnických a Julských Alp, krasové jeskyně Škocjanské anebo Postojna. Termální prameny si užijete v Panonské nížině. Lenošení na pláži s dětmi či prohlídka famózní Lublaně uspokojí vaše představy. Rozhodně se nebudete nudit během dovolené ve Slovinsku.

Naopak lyžování podlehnete ve skiareálu Krvavec nad městem Kranj, kde se konají závody Světového poháru. Hlavní lokalita země, Bled a okolí, je obehnaná Julskými Alpami. Leží 80 kilometrů od Lublaně. Na Bledském jezeru můžete jezdit na loďce, rybařit anebo se koupat. Blízký hrad Bled nabízí slastné pohledy na jezero, lesy a alpy. Okouzlující je i vesnice Vintgar se soutěskou. Také Bohinjské jezero, největší ve Slovinsku, musíte navštívit. Prohlédněte si naše vily k pronájmu ve Slovinsku.

Rekreační domy a apartmány ve Slovinsku

Ponořte se do pohodlí rekreačních chat

Poznat hlavní město Lublaň prostě musíte! Historické centrum je podobné naší matičce Praze. Prešenerovo náměstí, kostel zvěstování Panny Marie a trojmostí patří k nejznámějším místům. Na pěkný hrad odjedete lanovkou. Procházka po pobřeží skvěle osvěží. 

Užijte si spoustu skvělých zážitků běhěm dovolené ve SlovinskuRekreační domy ve Slovinsku nemohou nikdy zklamat. Nacházejí se v blízkosti zajímavých míst a pozoruhodností. Škocjanské jeskyně jsou od roku 1986 zapsané v kulturním dědictví UNESCO. V Julských Alpách projdete tisíce kilometrů značených tras. Vyšplhejte až na nejvyšší vrchol Triglav. Obdivovat budete nevšední faunu a flóru v národních parcích.