search

Dovolená v Costa del Sol

Ubytování v Andalusii, prázdninové domy ve Španělsku

Rekreační domy a apartmány na pobřeží Andalusie

Vily k pronájmu ve Španělsku

320 dnů plných slunce za rok: pobřeží provincie Málaga ne nadarmo nese přezdívku Costa del Sol, slunečné pobřeží. Slunce a moře nejsou jedinými svůdci na Costa del Sol, protože několik kilometrů dále ve vnitrozemí Andalusie jsou to bizarní krajiny a bílé vesničky, jejichž zdi vyprávějí příběhy z dávno zapomenutých dob. K dispozici jsou tu i výborná golfová hřiště.

Costa del Sol a Costa de la Luz, Sluneční balkón Španělska

V místě, kde je Evropa Africe nejblíže, začíná Costa de la Luz. Pobřeží dlouhé jen 180 km se nachází mezi úžinou Gibraltaru a hranicí s Portugalskem. Pláže z jemného světlého písku mají onu neomezenou rozlehlost, která bere dech a o níž rádi sníme. Křisťálově čistá voda Atlantského oceánu se dotýká pláže, jakoby ji políbí a stáhne se zpět - potom jí znovu začíná dobývat. Láká rozmanitost pláží a kulturních skvostů: Costa de la Luz na západě u Jerez de la Frontera a Costa del Sol mezi Málagou a Almeríí, stejně jako dědictví po Maurech ve městech Sevilla, Córdoba a Granada, kde stojí úžasný palác Alhambra. Už se těšíte na fantastickou dovolenou ve Španělsku?

Apartmány a rekreační domy na Costa del Sol

Návštěvníkům se prezentuje i jedinečná kultura Andalusie. Všude se pořádají folklórní vystoupení a tradiční slavnosti jsou neoddělitelnou součástí každodenního života. Fiesty, písňové soutěže a býčí zápasy patří neodmyslitelně k andaluské kultuře. A vy tento život můžete zažít doslova na vlastní kůži, protože naše apartmány a rekreační domy na Costa del Sol se nacházejí mezi ostatní zástavbou. Rekreační dům nebo apartmán je vždy ideálním východiskem pro Vaši dovolenou: apartmány Almunécar. Naše rekreační byty ve Španěsku najdete ale také ve městech Ronda, Frigiliana, Iznajar a na dalších místech Andalusie.