search

Dovolená v Malaga

Ubytování Costa del Sol, apartmány Andalusie, pobyt Španělsko

Vily k pronájmu Španělsko

Dovolená v rekreačních apartmánech na Costa del Sol, Malaga

Málaga, druhé největší město Andaluzie a pobřeží Costa del Sol leží na úpatí přírodního parku Montes de Málaga uprostřed pomerančů, fíků a banánů. Nad městem se tyčí Alcazaba, bývalé sídlo maurských králů. Zvláště na jaře pevnost doslova září, když rozkvétají překrásné zahrady na hradních nádvořích. Z Castillo de Gibralfaro se otvírá nádherný výhled na celý záliv. Fantastické místo pro ubytování ve Španělsku. Nejvýznamnější stavbou města je katedrála, která i po 250 letech nebyla dosud dokončena. Protože chybí jedna věž, nazývají ji místní La Manquita, jednoruká.

Lenošení na plážích Malagy

Dovolená ve Španělsku je snem každého turisty. Není se čemu divit. Všichni toužíme po úžasné rekreaci vymykající se tradičnímu tuzemskému stylu. Skotačení na plážích Costa del Sol u města Malaga, rodiště slavného malíře Pabla Picassa upoutá vaše smysly. Vyzkoušejte si jízdu na skútru, windsurfing, potápění a apartmány.

Prázdninové domy ve Španělsku

Malaga je druhým největším andaluským městem po Seville. Není to jen obrovské letní rekreační letovisko, ale i univerzitní a přístavní místo s mezinárodním letištěm. Iberijský poloostrov by měl být pyšný na její polohu. Milovnice herce Antonia Banderase by ji měly navštívit, je jeho rodištěm. Prohlídku spojte s ochutnávkou vín, rozinek, zmrzliny a fritovanými sardelemi. Zarezervujte si co nejdříve svůj vysněný rekreační dům ve Španělsku.

Luxusnímu ubytování v soukromí neodoláte!

Mezi klenoty města řadíme Alcazabu, maurskou pevnost z 11. století vytvořenou na pozůstatcích fénického paláce. Poblíž najdete i starověké trosky amfiteátru. Katedrála Catedral de la Encarnación je dílem křesťanů místo mešity. Jednoruké katedrále, jak se ji přezdívá, nebyla stavba druhé věže nikdy dokončena. Vaše kroky by měly vést k rodnému domu Pabla Picassa na náměstí Plaza de la Merced, ale i do botanické zahrady s parkem anebo do býčí arény La Malagueta, která je jednou z největších ve Španělsku. Bavit se můžete v kinech, nákupní ulici Calle Larios anebo v divadle Teatro Cervantes. Prohlídkou muzeí moderního umění anebo Carmen nic nezkazíte. Malaga zpestří začátek i konec vašeho ubytování ve Španělsku.

Konečně dovolená v rekreačních domech

Malaga ohromí i golfovými kurzy. Děti ocení aqvaparky, safari parky anebo jízdu na motokárách. Mladí se dokonale vyřádí v nočních klubech s programem až do svítání. Západní pobřeží Středozemního moře neboli Costa del Sol, Pobřeží slunce, je hlavním centem koupání, nočního života a vodních sportů. Projeďte se na jachtě, odpočívejte na lehátku, zahrajte si golf, projeďte se na koni, poznejte přepych bohatých a večer si zajděte do restaurace. Pobřeží Costa del Sol je zaručené místo na planetě, kde téměř neprší a slunce svítí jako o život. Pronajměte si apartmány Španělsko a dýchejte léčivý vzduch a ohřejte si nohy v horkém písku.