search

Pronájem bytů a domů v Ibiza

Ibiza – žhavý noční život a super pláže Španělska

Proč je dovolená na Ibize plná zábavy?

Když se vydáte na rekreaci na jeden z Kanárských ostrovů, Ibizu, čekají vás překrásné pláže i bujarý noční život. Velikán ležící ve Středozemním moři patří k nejvyhledávanějším dovolenkovým místům. Možná jste nevěděli, že mořské dno je částečně pokryto písečným trávníkem. Ostrov je vzdálený od Mallorcy pouhých 80 kilometrů a má oválný tvar. Dovolená ve Španělsku vás zláká dechberoucími skalními útesy, zelenými lesy a celoročním slunečním počasím. Největším městem je Ibiza, mezi další známá místa patří Sant Antoni de Portmany či Santa Eulária des Riu. Turisté z celého světa si zamilovali nádhernou oblast díky rušnému nočnímu život a koupání na písečných plážích. Pokud byste chtěli ubytování Baleárské ostrovy, vsaďte na leteckou anebo lodní dopravu. Příjemnou přepravu po ostrově zajistí kyvadlová doprava i možnost vypůjčení vozidla.

Jak na letní domy Ibiza?

Nahlédněte do pestré nabídky rekreačních domů od NOVASOL a objednejte si úžasný letní dům Ibiza za skvělou cenu. Nezapomeňte využít příjemné koncepty a výhody, jako jsou libovolný den příjezdu, long term rental, internet zdarma, parkování na pozemku, nekuřácký objekt i panoramatický výhled na Středozemní moře. Pokud se vám nebude chtít na pláž, využijte bazén obklopený lehátky a slunečníky. Jen tak bude vaše dovolená Baleárské ostrovy naplněná komfortem. Návštěvníkům domu je k dispozici prostorná terase se zahradním nábytkem, grilem a lehátky. V blízkosti se rozléhají skvostné písečné pláže, ale také dětské atrakce, golfové hřiště a značená turistická trasa.

Jaká zábava se koná u apartmánů Ibiza?

Pokud si zvolíte rodinnou dovolenou na Ibize, čekají vás příjemné chvíle strávené na pláži. Když omrzí lenošení a koupání v moři, můžete vyrazit za dětskými atrakcemi, jako jsou motokárová trať Go Karts Santa Eulária či Karting Sant Antoni. Určitě vám padne do noty prohlídka jeskyně Cova de Can Marca, která byla dřívějším útočištěm pirátů. Všechny generace ocení skotačení ve vodním parku Aquamar a v akváriu Aquarium Cap Blanc. Lze zmínit turistický vláček, jízdu na ponících, bowling, skluzavky a prolézačky v Santa Antoni de Portmany. Letní dovolená Ibiza, to je především elektronická a taneční hudba, diskotéky, plážové párty a vystoupení DJských liveactů.

Jak na historii na dovolené na Ibize?

Určitě vás potěší delikatesní poklady historie, které se nacházejí na každičkém kroku. Za zmínku stojí skalní megality a malby, které mapují osídlení ostrova již v 2. tisíciletí př. n. l. Ibizu si zamilovali také Féničané a založili zde přístav Ibes. Spekuluje se, že název ostrova je odvozen od jména fénického boha Besa. Kroky turistů vedou ke chrámu bohyně Tanit, který se nachází v jeskyni Es Culleram u Cala San Vincenc. Dále místo ovládali Římané, Vandalové a patřila i Byzantincům. Romantická dovolená Ibiza vám dopřeje prohlídku pirátských strážních věží, maurských hradeb a památek UNESCO. Mezi největší šperky patří opevněné jádro města Ibiza, archeologické naleziště fénického osídlení Sa Caleta a kartaginská nekropole Puig des Molins. Světovým bohatstvím jsou také podmořské louky.

Koupání a dovolená na Ibize?

Věřte, že to je dokonalá volba pro neplavce, malé děti i zkušené sportovce. Na ostrově najdete přes 60 pláží, které se pyšní jemným pískem i oblázky. Některé jsou romantické a ukryté před zraky turistů v zátokách, jiné jsou jako stvořené pro vodní sporty. Nicméně je většina písečných koberců pod záštitou Modré vlajky. Rekreační domy Ibiza leží poblíž krásných divů, jako jsou Dalt Vila, Es Cubells, Es Vedrá, přírodního parku Ses Salines či kopec Puig de Missa. Za povšimnutí stojí výlet na ostrov Formentera, kde se nacházejí cenné perly přírody a bílé pláže obklopené čistým mořem. Letní dovolená Baleárské ostrovy v režii NOVASOL nikdy neomrzí!