Informace o příjezdu do Španělska

Vzrušující dovolená Španělsko je tady!

Kam do Španělska za dobrodružstvím?

Ať už se rozhodnete pro zasloužené chvíle volna s rodinou na Kanárských anebo Baleárských ostrovech, nešlápnete vedle. Koupání, potápění, windsurfing, procházky po horách i písečných plážích, to vše musíte vyzkoušet. Pro mnohé je naprostou špičkou dovolená ve Španělsku na pevnině. Vodní lyžování, jízda na banánu, nakupování, golf, noční rej v rytmu flamenca, býčí zápasy a prohlídka majestátných měst, jako jsou Barcelona, Madrid či Córdoba vás ihned pohltí. Čtvrtá největší země Evropy vás uvítá na Pyrenejském poloostrově. Její východ a jih je omýván Středozemním mořem. Sever okupuje Biskajský záliv a západ patří vlnám Atlantského oceánu. Byty Španělska se před vámi otevřou při skalnatých pobřežích, v populárních resortech, údolích, srdcích nejslavnějších měst i na horách. S NOVASOL poznáte pravou tvář této země kdykoliv během roku!

Kde je super pronájem vily u moře ve Španělsku?

Na španělské pevnině vás čeká mnoho ojedinělých zážitků, sportovních aktivit i romantiky. Pokud vyrazíte na jih do Andalusie, spatříte pobřeží dlouhé 836 kilometrů lemovaný zátokami a strmými útesy. Projedete se na koni kolem úrodných údolí a nádherných lesů. Narazíte na pohoří Cordillera, úchvatný přírodní park Sierra Nevada, Costa Brava i Malagu. Katalánsko ztělesňuje Barcelona se svými poklady architektury, Teatro-Museo Dalí ve Figueres či Catedral de Girona. Mysleli jste na strávení rodinné dovolené ve Valencii a Murcii? Moře, slunce, pláž, festivaly a památky historie na dosah ruky. Baleárské ostrovy patří k nejoblíbenějším letním destinací. Přírodními drahokamy protkaná Mallorca, nočním životem prošpikovaná Ibiza anebo tajemná Formantera vám nedají spát. Zpestřete si zimní dny dovolenou na Kanárských ostrovech! Je libo Gran Canaria, Lanzarote, Teneriffa či La Palma? Ubytování u moře na Mallorce je prostě hit!

Jak na pobyty ve Španělsku?

Stačí se podívat na nedostižné nabídky rekreačních domů od NOVASOL a využít fantastické výhody. Sledujte symboly s různým označením, které vám při výběru pomohou. Jak by se vám líbil romantický apartmán u moře v La Palma s libovolným dnem příjezdu, oblázkovou pláží coby kamenem dohodil, panoramatickým výhledem? Máte spadeno na nekuřácký byt v centru Madridu anebo Barcelony, který je v bezprostřední blízkosti významných perel architektury, nakupování a nočního života? Milovníci soukromí a vodních sportů ocení rekreační dům Španělska přímo na pláži. Rodiny s malými dětmi dají přednost útulné nekuřácké vile s vlastním bazénem se zahradním nábytkem PLUS!

Existuje levné ubytování ve Španělsku?

Přejete si strávit relaxaci v letním domě se svým psím mazlíčkem? Sledujte symboly s označením psa. Těšte se na oplocený pozemek a velký prostor pro skotačení. Je pro vás důležitá vzdálenost rekreačního domu od moře? 100, 500, 1000 anebo 2000 metrů? Mrkněte na apartmány u písečných, oblázkových anebo kamenitých pláží, které disponují klimatizací, satelitní anténou, internetem i televizí. S nabídkou long termal rental si zajistíte pořádnou slevu! Čím déle zůstanete, tím více ušetříte. Pobyt na čtyři týdny a více si užijete s 20 % slevou. Naplánujte si nádhernou dovolenou ve Španělsku v nekuřácké vile u moře s vlastním bazénem a zahradním nábytkem PLUS. Last minute varianty pobytu mají také svá pozitiva.

Líbil by se vám víkend ve Španělsku?

Dejte si ho nejen pod stromeček. Unikátní relaxace u moře je jako stvořená pro všechny generace. Se službami NOVASOL si můžete být jisti, že proběhne váš zasloužený odpočinek u vln Atlantiku či Středozemního moře na jedničku. K dispozici máte servisní kanceláře NOVASOL, které se nacházejí ve všech větších zemích Evropy. Právě zde lze oznámit všechny možné potíže s ubytováním. Máte-li sebemenší otázku, nebojte se zeptat. Zákaznická centrála v Dánsku funguje od pondělí do pátku 09:00-19:00, v sobotu 09:00-20:00 a v neděli 09:00-19:00 na telefonní lince 0045 97 97 57 57. Odborníci z České republiky vyslyší vaše podněty každý den v týdnu 09:00-20:00 na telefonním čísle +420 222 329 097. Letní dovolená ve Španělsku proběhne na jedničku.

Golf ve Španělsku?

Žádný problém. Nejkrásnější golfová hřiště se před vámi otevřou na pevnině i ostrovech. Příjemné podmínky pro zkušené hráče i začátečníky vás uhranou podél pobřeží, v nitru přírodu i s výhledem na vrcholky hor. Costa Blanca, Andalusie, Gran Canaria, Fuerteventura i Mallorca patří k nejzajímavějším lokalitám. Neopomeňte dokonalost Alcaidesa Links Golf Course v La Línea de la Conceptión, La Torre Golf Resort anebo Hacienda Riquelme Golf Resort. Dovolená ve Španělsku je však spjata s koupáním, lenošením na pláži, opalováním a vodními sporty. Lze vyzkoušet adrenalinové potápění, windsurfing, vodní lyžování či romantickou plavbu v člunech. V Andalusii a na Mallorce se pobavíte při jízdě na koni a na kole. Sierra Nevada osloví vysokohorskou turistikou a poznáním přírody. Nakupování kůže, skla, umělých perel a starožitností poslouží jako výtečný zdroj upotřebení volného času.

Kde jsou umístěny chaty a chalupy Španělsko?

Komfortní ubytování ve Španělsku najdete v blízkosti dechberoucích pamětihodností všech epoch člověka. V Galicii se tyčí katedrála Santiago de Compostela z 11. století. Asturii zdobí Iglesia de San Julián de los Prados, kostel nazývaný Santullano. Cuevas de Altamira, světoznámé jeskyně, jsou šperkem Kantábrie. Exkluzivní exponáty vystavuje Museo Guggenheim Bilbao v Baskicku. Gotický kostel San Bartolomé vás dojme svou krásou k slzám. Nesmíte minout ani Teatro-Museo Dalí v Katalánsku. Za povšimnutí stojí také Alhambra postavená během dynastie Narcisů, katedrála v Seville a Mezquita de Córdoba. Pestré drahokamy vás pohltí i na Baleárských ostrovech. Museo de Mallorca i Castillo de Eivissa na Ibize patří k vyvoleným. Tanec, hudbu a zpěv si užijete na festivalech ve Valencii a Murcii. Srpnový BRAM, festival hudby a umění, divadelní program Sagunt a Escena, mezinárodní festival filmu Cinema Jove či pouliční představení Valencia Escena Oberta si nesmíte nechat proklouznout mezi prsty. Koncerty klasické hudby u jezera Martel v jeskyních Cuevas de Drach, to je dovolená ve Španělsku u moře na míru.

Proč je pronájem domu Španělsko výhodný?

Díky útulným rekreačním bytům od NOVASOL si přiblížíte vzpurnou historii tohoto národa. Lidské kosti byly objeveny v jeskyni Atapuerta u Burgosu a patří k nejstarším exponátům v Evropě. V pozdní době kamenné byly vytvořeny jeskynní malby zvířat v jeskyni Altamira u Santanderu. Féničané proslavili Španělské království obchodováním a městem Cádiz, které bylo založeno kolem roku 1100 př. n. l. Není divu, že patří k nejstarším v Evropě. Mezi věhlasné španělské tradice patří corrida, která zde přišla ze starověkého Říma. Mnozí lidé jsou proti zabití zvířete, jiní tvrdí, že tato tradice ke Španělsku nepochybně náleží. Při návštěvě restaurací a tanečních večerů uslyšíte rytmy paso doble a flamenca. Oba tance mají svůj původ v Andalusii. Akustické kytary a kastaněty, to je hudební styl, jehož představitelem je Paco de Lucia. Dovolená ve Španělsku zaujme i fotbalovým šílenstvím. FC Barcelona a Real Madrid mají své fanoušky po celém světě. Dalším populárním sportovcem je tenista Rafael Nadal.

Znáte nejkrásnější pláže Španělska?

Pronajměte si komfortní letní domy přímo u pláže a lenošte jako členové královské rodiny. V parných prázdninových dnech se osvěžíte v plážových barech. V restauracích si dopřejete tapas, tortillu anebo pokrmy z čerstvých ryb na bylinkách a olivovém oleji. Windsurfing, jachting, jízdu na skútru, koupání a romantiku si užijete na Playa de Ses IIIetes na Formantera. Chvíle romantiky, koupání a opalování okusíte na El Cotillo Beach a lagoons. Za zmínku stojí i Playa de Cofete, která vybízí k dlouhým procházkám i surfování. Dalšími perlami jsou Cala Comte na Ibize, Playa de las Catedrales v Ribadeo a La Concha Beach v San Sebastian. Pronájem rekreačních domů ve Španělsku je možný i poblíž přírodních památek. Pyreneje, Sierra Nevada, Kantaberské pohoří, řeky Ebro, Tajo i Duero, nabízejí skvělé podmínky pro celoroční rekreaci.

Jak na cestování do Španělska?

Není pochyb o tom, že se na dovolenou do této země dostanete hned několika způsoby. Když pomineme autobusovou a železniční dopravu i komfortní cestu letadlem, zbývá nám přeprava vlastním automobilem. Možná se vám může zdát, že je tato cesta příliš náročná, ale věřte, že se dostanete na odlehlá místa plná romantiky a unikátních přírodních zážitků. Nemusíte se spoléhat na hromadnou dopravu. Bez víza lze zůstat ve Španělsku 90 dní. K tomu vám postačí pouze cestovní pas anebo občanský průkaz. Děti musejí mít svůj vlastní cestovní doklad. Zdejší silniční síť je hustá a rušná. Povinnou výbavou řidiče jsou dva varovné trojúhelníky, svíčky, náhradní žárovky do reflektorů, dvě reflexní vesty a záložní pneumatika. Nosíte při řízení brýle? Musíte mít u sebe i jedny náhradní. Slevy ve Španělsku od NOVASOL vás neminou, jen musíte ke své rekreační chalupě nekomplikovaně dorazit. Pokud máte nějaké otázky, ptejte se specialistů NOVASOL!

Jsou apartmány u pláže Španělska?

Nebojte se experimentovat a zvolte pro svou rodinu jedinečný balíček služeb od NOVASOL. Na Kanárských ostrovech vás potěší velkolepá delfíní show, divukrásné pláže, celoroční příjemné klima, zábavní parky i vodní atrakce. Baleárské ostrovy vás obklopí divukrásnou přírodou, písečnými dunami a exotickým tepem. Ani španělská pevnina není pozadu. Kdo by odolal noblese Madridu, Barcelony, Córdoby, Gerony, Tarragony, Sevilly či Santiago de Compostela? K dovolené ve Španělsku patří i horské vodopády, podmořské jeskyně, divoká řeka Ebro, tyrkysové moře, flamenco a býčí zápasy. Naplánujte rodině úžasnou rekreaci v San Juan na Playa de San Juan-Condomina. Připravte se na sedm kilometrů žlutého písku a čisté moře. Dopřejte si lenošení na pláži, která byla oceněna modrou vlajkou. Vydejte se po stopách slavných umělců, jako jsou Pablo Picasso, Francisco Goya, Salvador Dalí či Diego Velázquez.