search

Dovolená na Costa Brava

Ubytování v Katalánsku, rekreační domy ve Španělsku

Rekreační domy na Costa Brava

Vily k pronájmu Španělsko

Divoké pobřeží - tak zní v překladu Costa Brava - je pobřeží v provincii Girona, jehož přirozené hranice se nacházejí ve Středozemním moři a v Pyrenejích. Patří k nejvýznamnějším destinacím ve Španělsku. Není se čemu divit: 214 km dlouhé pobřeží Vás okouzlí svým tyrkysovým mořem, jemným žlutým pískem a bujnou vegetací. Mezi mysy se nacházejí malé malebné rybářské vesničky jako např. L'Estartit a Tamariu či malé zátoky a pláže, přičemž na některé z nich se dostanete jen lodí.

Španělské pobřeží Costa Brava

Ve skalnatém pohoří přímořského regionu se daří korkovým dubům, piniím a akáciím. Typické pro zdejší přírodu jsou i tymián a rozmarýn. Ne celé pobřeží je drsné a divoké, jak se o něm často píše. V zátoce Golf de Roses mezi letovisky L´Escala a Roses se země rozevírá a najedete tu jemné mělké písčité pláže a bažinaté přímořské krajiny. Rekreační byty ve Španělsku je to pravé pro Vaši dovolenu.

Apartmány a rekreační domy na Costa Brava

Pláže a zátoky, strmé pobřeží a lesy společně s 2.500 hodinami slunce během roku oslní rok co rok návštěvníky regionu Costa Brava. Teploty se v létě pohybují okolo 25°C, v zimě mezi 6° až 10°C. A teplota mořské vody během hlavní sezóny kolem 24°C garantuje velmi příjemné vykoupání. Naše rekreační domy a apartmány NOVASOL najdete mimo jiné v letoviscích jako jsou Tossa de Mar, Sant Pol De Mar, L´Escala a Playa D'Aro.