search

Dovolená na Costa Dorada

Rekreační domy v Katalánsku, pobyt Španělsko

Vily k pronájmu v Katalánsku

Costa Dorada je hlavně díky rovným plážím z jemného písku považována za ideální destinaci pro rodinnou dovolenou ve Španělsku. Ale je tu i spousta věcí, které čekají jen na to, aby byly objevovány. Region nabízí všechno pro pestrou dovolenou: od historických měst, nádherných přírodních krajin až po zábavní parky a sportovní aktivity. Následně jsme pro Vás sestavili přehled pláží, pamětihodností a aktivit, které Vám pomohou naplánovat co nejpestřější dovolenou.

Vyhlášené pláže na Costa Dorada

  • Salou: Tato 1,2 km dlouhá pláž se vyznačuje jemným žlutým pískem. Je jedna z nejznámějších na Costa Dorada. Díky kvalitnímu vybavení a velmi dobré kvalitě vody byla oceněna modrou vlajkou. K dispozici je dlouhé korzo s obchody a restauracemi lemované palmami. Nesčetné možnosti pro sport.
  • Cap Roig - L'Ampolla: Je to malá samotářská pláž dlouhá cca. 300 metrů. Jemný žlutý písek, pláž je lemovaná korzem. Velmi dobrá kvalita vody (modrá vlajka), kvalitní vybavení, půjčovna šlapadel, mírné vlnobití.
  • Tamarit u Torredembarry: cca. 1 km dlouhá pláž se nachází v nádherné krajině. Jemný, žlutý písek, mírné vlnobití, jedinečný výhled na hrad Castillo de Tamarit a kostel Panny Marie Assumpty.

Dovolená ve Španělsku

  • Playa de Altafulla - Altafulla: Velmi hezká pláž s jemným žlutým pískem, dlouhá téměř 2 km. U pobřeží odpočívají malé jachty, pláž je lemovaná malým molem s majákem. Mírné vlnobití.
  • L´Esquirol - Cambrils: Pláž se těší obliby u surfařů, protože zde vždy vane silný vítr. Za pláží je hezký piniový háj. Pláž je dlouhá cca. jeden kilometr a má jemný žlutý písek. Mírné vlnobití.
  • Els Muntanyans - Torredembarra: Uprostřed CHKO Torredembarra leží téměř tři kilometry dlouhá přírodní pláž s jemným žlutým pískem. Nedotčená příroda, laguny a duny lemují pláž.

Objevujte nové zážitky během ubytování ve Španělsku.

Apartmány a rekreační vily na Costa Dorada

Zlaté pobřeží Costa Dorada ovšem nenabízí pouze moře a nádherné písečné pláže. Najdete zde také spoustu krásných historických měst (např. Tarragona nebo Sitges) a proslulý skalní klášter Montserrat. A fantastické podmínky na zajímavé rybaření objevíte v národním parku rozkládajícím se v deltě řeky Ebro. Kvalitní a zařízený apartmán ve Španělsku nebo rekreační dům na Costa Dorada Vám přitom poskytne dokonalé zázemí pro objevování všech koutů tohoto překrásného španělského regionu!