Proč okusit komfort rekreačních domů Španělska?

Vejděte do světa splněných přání jedině s NOVASOL! Rezervujte si rekreační domy Španělska, které jsou posety po celé ploše Pyrenejského poloostrova i na Baleárských a Kanárských ostrovech. Jmenované lokality jsou převážně hornaté, nacházejí se zde Pyreneje i Sierra Nevada. Nejvyšší hora země a zároveň i sopka, Teide, leží na Kanárských ostrovech. Dovolená ve Španělsku okouzlí nejen přírodními krásami, ale také skvělými klimatickými podmínkami a kulturními magnety. Turisté z celé Evropy touží poznat impozantní pobřeží dlouhé na 3 168 km. Ať už si vyberete rekreaci ve Středozemním moři, Atlantském oceánu, vždy budete nadmíru spokojeni. Aktivní odpočinek na Costa Brava, Costa Dorada anebo Costa Blanca vás naplní blahem. Koupání, surfování a potápění kdykoliv si zamanete!

Proč je rodinná dovolená ve Španělsku plná emocí?

Vyrazte na dovolenou do Španělska a poznejte kulturně-přírodní památky na pevnině, Kanárských a Baleárských ostrovech. Unikátní relaxaci v nitru přírody i v centrech majestátných měst slibuje Andalusie. Přírodní park Sierra Nevada, palácový komplex Alhambra v Granadě, rodiště Pabla Picassa v Malaze, dlouhé písečné pláže a diskotéky až do rána, to je Andalusie. V Katalánsku okusíte komfort pláží Costa Brava a Costa Dorada. Není možné opominout město Barcelona s klenoty vytvořenými Gaúdím, Picassem, Dalím a Miró. Vily k pronájmu Španělska zaujmou také ve Valencii a Murcii. Costa Blanca, golfový areál La Torre a dětský zábavní park Parque Gulliver přijdou k chuti! Prvotřídní relaxace se odehrává také na Mallorce, kde spatříte katedrálu La Seo anebo na diskotékami prošpikované Ibize. Na Kanárských ostrovech vás pohltí sluneční paprsky po celý rok. Prožijte zimní měsíce na Gran Canaria, Lanzarote anebo La Palma a buďte jako v pohádce.

Jak na příjemnou dovolenou ve Španělsku?

Oddejte se sladkému nic nedělání a rezervujte si apartmán Španělska na Tenerife, který vás přivitá konceptem libovolný den příjezdu. Oslavte zde výročí svatby, líbánky anebo si udělejte radost ubytováním, které je vybaveno lehátky, zahradním grilem, dětskou houpačkou, parkovištěm na pozemku a dosažitelností úžasného koupání. Zastesklo se vám po slunečních paprscích? Honem za komfortem rekreačního domu se zahradním nábytkem PLUS, internetem, terasou a nádhernou zahradou. Odložte pracovní povinnosti a vydejte se s NOVASOL na romantickou dovolenou do Španělska. Koncept dlouhodobého výhodného pobytu vám padne do noty! Toužíte-li po poznání Barcelony, Madridu anebo Cordóby, zahrňte se luxusem bytů s úžasným výhledem na stěžejní dominanty.

Kde strávit prodloužený víkend Španělska?

Cítíte, jak se na vás valí stres? Oddechněte si v apartmánech Španělska ukrývajících se v Barceloně či Madridu. Na vlastní oči spatříte největší pozoruhodnosti a přírodní krásy. Prodloužený víkend Španělska je cenově dostupný a plný romantiky. Rádi byste si zajistili dovolenou s dětmi ve Španělsku za příjemné ceny? Objednejte si vily u moře s vlastním bazénem a vířivkou, kde může relaxovat celá rodina. Nenechejte nic náhodě a dbejte na blízký přístup k písečné pláži s mírným vstupem do moře, třeba na pobřeží Costa Tropical. NOVASOL nabízí nejrůznější typy rekreačních domů. Ať už prahnete po relaxaci se psím miláčkem anebo požadujete nekuřácký pronájem se saunou a blízkým golfovým hřištěm, nic není nemožné.

Kde najít radu na dovolené ve Španělsku?

Dorazili jste do prázdninových domů Španělska a potřebujete poradit? Neváhejte a domluvte se s majitelem anebo správcem rekreačního objektu. Pokud se s nimi nelze spojit, zavolejte na telefonní číslo 0045 97 97 57 57, což je hlavní servisní kancelář v Dánsku. Rádi byste kontaktovali českou pobočku v Praze? K dispozici máte email novasol@novasol.cz anebo telefonní linku +420 222 311 715, a to vždy od pondělí do neděle 09:00-20:00. S NOVASOL se budete cítit v letních domech Španělska jako v bavlnce. Specialisté na luxusní ubytování po Evropě rádi přijmou vaše připomínky, díky nimž zjistí danou situaci a služby mohou okamžitě zdokonalit.

Zábava na dovolené s dětmi ve Španělsku?

Na Costa Brava čili Divokém pobřeží spatříte nádherná skaliska a útesy, které potěší romantiky a zamilované páry procházkami. Costa Dorada, Zlaté pobřeží a Costa del Azahar jsou jako stvořené pro vodní sporty a koupání. Na bílém pobřeží, Costa Blanca, Costa Tropical anebo Costa del Sol se před vámi objeví písečné pláže s mírným vstupem do moře, dokonalé podmínky pro potápění, windsurfing a surfování. Pánové ocení rybářské výlety v povodí řeky Ebro i na otevřeném moři. Horská turistika je situována do Sierra de Guadarrama, Sierra Nevada a Pyrenejí. Za zmínku stojí vápencový útvar Monserrat ležící jen kousek od Barcelony. Příjemné podmínky pro pěší turistiku, cyklistiku, jízdu na koni a golf Španělska najdete na Baleárských ostrovech. Celoroční přísun slunce, vodní sporty a noční život, to jsou Kanárské ostrovy. Určitě se podívejte na fotbalové utkání v Madridu či Barceloně, je to zážitek na celý život.

Znáte super magnety spojené s dovolenou ve Španělsku?

Aktivní dovolená ve Španělsku je spojena s prohlídkou největších atrakcí. Palácový komplex Alhambra, čtvrť Albacín, kaple a katedrála, to jsou poklady Granady. V Toledu spatříte pevnost Alcazár a honosnou katedrálu. Barcelona vás přivítá chrámem Sagrada Familia, parkem Güell a Casa Milá. Santiago de Compostela ohromí Svatojakubskou katedrálou a Madrid věhlasnou katedrálou a četnými muzei. Segovia se pyšní Římským akvaduktem a Córdoba mešitou a židovskou čtvrtí Judería. Sevilla vám připraví pohled na gotickou katedrálu a královskou pevnost Alcazár de Sevilla. Nový rok se slaví 1. ledna a Tři králové zase 6. ledna. Svátek práce připadá na 1. května a Nanebevzetí Panny Marie na 15. srpna. Den hispánských národů je oslavován 12. října a Svátek všech svatých 1. listopadu. Den španělské ústavy se připomíná 6. prosince, den Neposkvrněného početí Panny Marie 8. prosince a den Narození páně připadá na 25. prosince.

Jak se seznámit s kulturou na dovolené ve Španělsku?

Pokud se zúčastníte Fallas, oslav na počest sv. Josefa, poznáte zdejší náboženské tradice. Oslavy sv. Fermíny se konají na počátku července a jsou doplněny býčími zápasy i trhy. Samotné býčí zápasy prezentují boj toreadora a býka. Nesmíme zapomenout na tradiční tance, flamenco, jota, sardana a sevillana. Španělé milují posezení na terasách, kde se konají taneční večery. Za zmínku stojí i zdejší filmová tvorba. Na podzim se koná v San Sebastianu Mezinárodní filmový festival. Na rodinné dovolené ve Španělsku na vás promluví i řeč literatury. Kdo by neznal Cervantesův román Důmyslný rytíř Don Quijote de la Mancha? Určitě vás překvapí, že se země může pochlubit šesti nositeli Nobelovy ceny.

Jsou apartmány Španělska poblíž přírodních perel?

Zavítejte na romantickou dovolenou do Španělska a projděte se po 15 národních parcích, které se pyšní unikátním prostředím, faunou i florou. Prvním národním parkem se stal Picos de Europa. Největším NP je Sierra Nevada v Andalusii, ale svou popularitu si získal i NP Teide na Kanárských ostrovech. V NP Timanfaya na Lanzarote najdete 25 sopek vulkanického původu a dechberoucí Zelenou lagunu. Sierra Nevada neboli zasněžené pohoří je jako stvořené pro zimní radosti, lyžování, snowboarding, sáňkování a horolezectví. Překrásné písečné koberce, skalní útvary a mnohé přírodní památky se nacházejí na Playa de las Catedrales v Galicii, romantické prostředí střeží Playa de ses IIIetes na Formentuře a La Concha v San Sebastianu je bez pochyby jedinečnou městskou pláží Španělska.

Dovolená Španělska autem?

Žádný problém. K vycestování vám postačí platné cestovní doklady, řidičský průkaz, technický průkaz vozidla a zelená karta. Dovolená ve Španělsku vás bude bavit, jen dodržujte zdejší zákony. Myslete na hranici alkoholu v krvi 0, 25 promile, ale raději vůbec před jízdou nepijte! Mějte vždy zapnuté bezpečnostní pásy a v případě vystoupení z auta na dálnicích a silnicích si oblečte výstražnou vestu. Zapomeňte na telefonování za jízdy. Nejvyšší povolená rychlost v obci je 50 km/ hod a na dálnicích zase 120 km/ hod. Na rychlostních komunikacích dbejte předpisu 90 km/hod. K chatám Španělska se pohodlně dostanete i autobusovým a leteckým spojením. Pokud prahnete po relaxaci na Kanárských a Baleárských ostrovech, lze zvolit trajektovou dopravu.

Co je na dovolené ve Španělsku nejlepší?

Komfortní rekreační domy Španělska jsou rozprostřeny na pevnině i na Kanárských a Baleárských ostrovech. Pokud toužíte po koupání a vodních radovánkách, jsou letní měsíce pro rekreaci nejpříhodnější. Lenošení na Playa de Bolonia na pobřeží Costa de la Luz v Andalusii anebo Playa de Cofete na Fuerteventuře vás zavede do světa fantazie. Na pláži Cala Bassa na Ibize si užijete vodních sportů a nočního života. Mallorca vás překvapí Es Trenc, pláží s tyrkysovou vodou. Valná většina písečných koberců je oceněna Modrou vlajkou, proto počítejte s jedinečnou kvalitou vody. Milovníci architektury neodolají návštěvě Barcelony, Madridu, Córdoby anebo Toleda. Těšte se na romantické večery spojené s tancem flamenco a ochutnávku místních specialit. Dovolená ve Španělsku s NOVASOL nikdy neomrzí!