search

Pronájem bytů a domů v Los Llanos de Aridane

Sopky, pláže a staré uličky letoviska Los Llanos de Aridane

K hospodářským a kulturním střediskům kanárského ostrova La Palma se řadí i Los Llanos de Aridane. Jedná se o kvalitně vybavené rekreační centrum, v němž prožijete krásnou dovolenou ve Španělsku, plnou slunce a zajímavých zážitků. Vůbec přitom nevadí, že se nenachází hned u oceánu. Právě naopak, díky tomu si zde maximálně vychutnáte typickou ostrovní atmosféru a možnost objevit jeho vzdálenější atrakce. A k vodě to jsou navíc jenom tři kilometry.

Hned dole pod Llanos Aridane, kousek od našich prázdninových domů ve Španělsku, najdete řadu hezkých pláží. Tmavý písek, kterým jsou pokryty, prozrazuje jejich vulkanickou minulost, střídmý plážový servis je naopak důsledkem menšího počtu rekreantů. O to více klidu a romantické nálady tady můžete očekávat. Největší a nejznámější z pláží je Playa de Puerto de Tazacorte, výrazná hlavně zásluhou svého výrazného kamenného mola, efektně rozbíjejícího hučící příboj Atlantského oceánu.

Putování za největší kalderou na světě

Vyberte si v našem katalogu některou z atraktivně umístěných i dobře zařízených vil s bazénem ve Španělsku a poznejte příjemné, rušné Los Llanos de Aridane. Rozkládá se na okraji hojně navštěvovaného národního parku Caldera de Taburiente se starou, nyní již nečinnou sopkou. S 20 000 obyvateli jde o nejlidnatější sídlo La Palmy, vzdálené 26 kilometrů od metropole Santa Cruz de la Palma a mezinárodního letiště Aeropuerto de la Palma.

Zásluhou své výtečné polohy blízko Atlantiku a mnoha turistických magnetů v okolí se Los Llanos de Aridane v uplynulých letech stává stále populárnější lokalitou, v níž evropští turisté hledají ubytování ve Španělsku. Rekreační boom i tady s sebou pochopitelně přináší rozvoj moderní architektury, přesto se město pořád ještě pyšní křivolakými, úzkými uličkami, rozkošnými náměstíčky, pitoreskními obytnými domky a živou tržnicí, v níž nakoupíte spoustu praktického zboží i suvenýrů.

Pokochejte se půvabem ostrova La Palma

Využijte rekreačních domů ve Španělsku a v Llanos Aridane navštivte například klášter Nuestra Seňora de los Remedios, galerii García de Diego nebo se jděte podívat do archeologického muzea. Otevřen je tu nepřeberný počet obchodů, skvělou španělskou kuchyni můžete ochutnat v četných restauracích, hospodách a kavárnách. Na vaše ratolesti čekají četná hřiště a výhled na moře i město si vychutnáte z několika vyhlídek v jeho okolí.

A pokud budete letní prázdniny trávit v apartmánu ve Španělsku kolem Los Llanos de Aridane, rozhodně by bylo škoda vynechat větrný mlýn Barrio de Las Tricias v obci Garafia a jiná lákadla La Palmy. Patří k nim například úžasné sopečné kužele v regionu Volcanes de Teneguía, výroba keramiky ve Villa de Mazo či zbytky kostela San Mauro v okrese Puntagorda, proslaveném pěstováním mandlí. Fascinující rozhled slibuje plošina na Montaňa de la Brena.