search

Pronájem bytů a domů v Alaró

Alaró – dovolená na úžasné Mallorce

Žádáte od dovolené na Mallorce maximální pohodlí a dostupnost přírodních a historických klenotů? NOVASOL nabízí mnohem více. Nepřehlédněte komfortní letní domy Alaró a vstupte do světa bezstarostné relaxace v rodinném kruhu. Dovádějte ve Středozemním moři a podlehněte zdejší nenapodobitelné atmosféře.

Pronajměte si překrásné fincas anebo se zaměřte na luxusní pronájmy od NOVASOL. Je-libo apartmán blízko u moře anebo chalupu s vlastním bazénem a saunou. Kombinujte a vymýšlejte si! V četných nabídkách NOVASOL si rychle najdete svého favorita! Cestujete se psem? Domácí mazlíčci mají dveře otevřené. Stačí si jen vyhledat ideální ubytování.

Chalupy s moderním vybavením

Vejděte do harmonie největšího ostrova Baleárů a nasávejte tep dávno minulých, ruch nočních podniků a souznění přírody. V Alaró se vám dostane maximální péče a pohodlí. Malá obec Mallorcy má rozlohu jen 45, 6 kilometrů čtverečných, ale nabízí velkolepé možnosti rekreace. Městečko leží na úpatí Serra de Tramuntana. 

Jeho historie sahá do roku 1241, kde bylo nazýváno Oloron. První obyvatelé byli Iberského původu, později arabského. Největší dominantou je Castell d´Alaró, který odolával četným útokům Maurů. Dnes již skalní zřícenina leží pod vrcholem hory Puig d´Alaró vysoké 825 metrů. Kdysi byl hrad fenomenální pevností s pěti věžemi a vstupní branou. Pod zříceninkou se nachází jeskyně Sant Antoni.

Vzhůru za luxusními vilami Mallorcy

Vystoupejte k troskám Castell d´Alaró a kochejte se panoramatickým výhledem na okolí. Pokud rádi nakupujete, potěší vás radniční trhy konající se každou sobotu. Na konci června se zúčastněte, Fiesta Sant Pere a 16. srpna slavnosti Fiesta Sant Roc. Bavte se s přáteli u dobrého jídla a pití při zvuku libé hudby až do rána.

Procházejte se středověkými uličkami a nasávejte historickou vůni. Uvolněte se v kavárnách či restauracích a vychutnejte si zdejší výbornou kuchyni. Nečekejte davy turistů, jen soukromí, komfort a útulnost rekreačních domů Mallorcy. Zastavte se v zapadlých vesničkách, putujte rozmanitou přírodou a naslouchejte tónům zvonu starého kostela Sant Bartomeu.