search

Pronájem domů a bytů v Port Alcudia

Rodinná dovolená v Port Alcudia na Mallorce

Právě k vám přicházejí senzační nabídky rekreačních domů ve Španělsku! Všimněte si jejich pestrosti a vynikajících cenových relací. Dokonalá relaxace s rodinou a přáteli nemá konkurenci v letních domech Puerto Alcudia. Populární letovisko poznáte ze všech stran na dovolená na Mallorce. Dopřejte si rekreaci ve Španělsku, jak se patří.

Na první pohled vás ohromí bohatá nabídka prázdninových objektů od NOVASOL. Uspokojí požadavky všech věkových generací.

Svěží chalupy na pobřeží

Láká vás to za koupáním, vodními sporty a výbornými kulinářskými dobrotami? Vydejte se na Mallorcu a vezměte útokem její severní pobřeží, kde se nachází skvostné pláže s bílým pískem a mělkým mořem. Puerto Alcudia patří k nejatraktivnějším lokalitám ostrova a skýtá velkolepé možnosti turistických aktivit.

Přístavní město Puerto Alcudia je rájem letních rodinných dovolených. Nachází se v božské zátoce Alcudia, kde si dosytnosti užijete pozvolný vstup do vody a nekonečně dlouhé písečné pláže. Do tohoto místa se okamžitě zamilují malé děti i starší generace. Pouhých 10 kilometrů západně leží Can Picafort.

Apartmány Mallorcy nemají chybu!

Procházejte se přístavem, kde kotví luxusní jachty a uvelebte se v jedné z mnoha stylových restaurací, kaváren či barů. Podél krásného pobřeží jsou hotely a letní domy. Naleznete zde vodní kanály, které vedou až k jezeru ve vnitrozemí.  Středověké město s hradbami a římskými ruinami a také rovněž místní trh, se postarají o návrat do minulosti.

Užívejte si hedvábné písky a mokřiny, stejně jako dlouhé pláže s lehátky a slunečníky. Oceníte pohodlí a vznešenost Alcudia Beach a Playa de Muro. Když budete pokračovat ještě dále, dojdete až k Can Picafort. Bavte se na motokárách, ve vodních parcích, u golfu a projeďte se turistickým vláčkem. Díky chatám Mallorcy si zajistíte dovolenou jako z pohádky.