search

Pronájem domů a bytů v Puerto Andratx

Dovolená na Mallorce pro romantiky v Puerto Andratx

Chystáte se na romantickou jízdu po evropských zemích a marně přemýšlíte, kde ukotvit? Rozhodněte se pro rekreační domy Puerto Andratx, které splní nároky zamilovaných párů, sportovních nadšenců i rodinné relaxace. Proč se spokojit s málem, když vám NOVASOL nabízí úchvatné podmínky dovolené na Mallorce.

Vstupte do světa fantazie a pronajměte si výborné ubytování v soukromí od NOVASOL. Nikdy nebudete litovat. Vaše duše i tělo si odpočine v jedné z mnoha zemí Evropy.

Zasvěťte své radosti moderním apartmánům

Plánujte dovolenou ve Španělsku? Podlehněte kouzlu největšímu Baleárskému ostrovu a spočiňte v úchvatných chatách Puerto Andratx. Pokud upřednostňujete soukromí a romantické procházky divotvornou přírodou, máte zelenou. Malebná vesnička a přístav Středozemního moře, se postará o harmonickou dovolenou.

Přístavní městečko Puerto Andratx se nachází v západním dílu Mallorcy. Projděte se kolem přístavu, který je příjemným zastavením. Užívejte si poklidu a specifické atmosféry kaváren, restaurací a ochutnejte pokrmy z čerstvých ryb. Zamiřte procházkou až k Salm Elm La Trapa a máte postaráno o výbornou zábavu a poznání. Provozujte vodní sporty, potápějte se, plavte v čistém moři a lenošte na pláži.

Apartmány Mallorcy vás dovedou do ráje

Jistě si na první pohled zamilujete písečné pláže Sant Elm, Camp de Mar a ostrov Dragonera. Sant Elm nabízí 180 metrů dlouhé pláže, odkud se dostanete až na ostrůvek Es Pantaleu a půvabný neobydlený ostrov Sa Dragonera. Skýtá přírodní rezervaci s baleárskými ještěrkami, tuleněm středomořským, sokolem stěhovavým a dechberoucí florou.

Rezervujte si chaty Mallorcy a podívejte se k bývalému klášteru La Trapa ležícímu 380 metrů nad mořem. Nesmíte opomenout Centro Cultural Andraxt, kde spatříte výstavu současného umění Evropy. Pěknou podívanou slibuje i Studio Weil. Ponořte se do kulturního dění a s dětmi dovádějte na písečných plážích Středozemního moře.