search

Pronájem bytů a domů v Calviá

Vzrušující dovolená na Mallorce v Calviá

Hledáte příjemné letovisko ve Španělsku? Zaměřte se na útulné rekreační chaty Calviá a nechte unášet smělými zážitky. Fantastické město leží na jednom z Baleárských ostrovů. Dovolená na Mallorce je vám tak na dosah ruky. Putujte dechberoucí přírodou, koupejte se v moři a jděte po stopách historických klenotů.

Díky NOVASOL se podíváte do rozmanitých koutů evropských zemí. Specialisté na pronájem luxusních prázdninových objektů vám nabízejí relaxaci v nitru velkoměst i v srdci přírody. Stačí si jen vybrat podle svého gusta a vyrazit na čarovnou dovolenou kdekoliv po Evropě. Přestaňte snít a naplánujte si radovánky u moře za bezvadné ceny!

Apartmány mají styl

Prahnete po odpočinku u Středozemního moře na Mallorce? Vrhněte se do Calviá, obce ležící v jihozápadní části ostrova mezi Serra de Tramuntana a Serra de Na Burguesa. Čekají na vás nesčetné druhy volnočasových aktivit, koupání, vodní sporty, plážový volejbal, tenis, golf, jízda na kole, potápění i pěší turistika. Kdo by odolal?

Vstupte do svěžího města Calviá, která má rozlohu 145 kilometrů čtverečných a sousedí s Puigpunyent, Estellencs, Palma de Mallorca a Andratx. Je to druhé nejlidnatější město ostrova a také vyhledávaná turistická lokalita. Nejvyšším bodem je Puig de Galatzó a druhým zase Mola del Esclop. Prolétejte se údolími, roklemi a kopci.

Letní chaty Mallorcy stojí za hřích

Uvolněte se u Cas Catalá Ses Illetas, kamenité oblasti se 34 plážemi a zátokami. Písečné pláže, skalnaté břehy, ostrůvky a pobřeží s maximální hloubkou 5 metrů vás omámí. Navštivte ostrůvky El Sec, Sa Porrassa, Malgrats či El Toro. Najdete zde mořské rezervace, kde sídlí ptáci. Okolní pohoří přejí pěší turistice a lezení po skalách.

Vydejte se za unikátní faunou a florou, procházejte roklemi, borovicovými lesy a dojdete až překrásnému pobřeží se zátokami. Poznejte dominanty obce, kostel Sant Joan Baptsta a radnici.