search

Pronájem domů v Can Picafort

Nekonečné radovánky v Can Picafort na Mallorce

Zbožňujete dlouhé procházky po písečných plážích, když si hraje jemný vánek s vašimi vlasy? Oddechněte si v jednom s mnoha ojedinělých městeček na dovolená na Mallorce. Příjemné podmínky rekreace a komfort luxusních vil Can Picafort nesmíte zavrhnout! Vejděte do světa relaxace a nasávejte kouzelné tempo výjimečného ostrova.

Dopřejte si vysněnou dovolenou v prázdninových domech od NOVASOL. Jakmile okusíte komfort a soukromí přepychových chat, pochopíte, jak je krásné naplno relaxovat. Nejkrásnější letní domy Evropy se nacházejí poblíž přímořských oblastí a srdci nevyzpytatelné přírody. Vezměte své děti na rekreaci nabitou sportem, koupáním a pobytem na čerstvém vzduchu.

Apartmány u moře jsou v kurzu

Už počítáte dny do vaší dovolené ve Španělsku? Na Baleárských ostrovech se vám dostane nejlepší péče. Hřejivé slunce, křišťálově čisté moře, sportovní činnosti ve vodě i na pevnině, kulinářské dobroty a zábava v nočních podnicích, vám zvedne náladu. V Can Picafort najdete vysněné zázemí a četnost přírodních úkazů i historických krás.

Exkluzivní Can Picafort leží na 8 kilometrů dlouhé pláži v samém středu zálivu Bahía de Alcudia. Kdysi rybářská vesnička se proměnila v populární letovisko. Věřte, že to zde žije na plné pecky. Na první pohled budete omámení pláží s bílým pískem, která území dominuje. Na hlavní třídě se uvolníte v hospůdkách, restauracích i barech a také při nakupování.

Letní domy Mallorcy nabízejí soukromí

Sportovně založení turisté ocení jízdárnu, tenisové kurty, vodní sporty a milovníci zábavy nepohrdnou bujarému nočnímu životu. V Can Picafort to prostě žije. Naplánujte si výlet do Muro, které leží jen  kilometrů od obce. Navštivte zdejší Etnografick. A é muzeum nacházející se v měšťanském domě a poznejte venkovský a měšťanský způsob života 18. a 19. století.

V Sa Pobla se zúčastníte lednového reje čertů a setkání malířů, Trobada dels pintou, navštívíte poslední neděli v listopadu.