search

Pronájem domů a bytů v Felanitx

Luxusní dovolená na Mallorce? Letní domy Felanitx!

Potřebuje dobít vnitřní baterky? Klikněte na webové stránky NOVASOL a nahlédněte pod pokličku fantastického ubytování v soukromí Felanitx. Rázem se před vámi objeví pestré možnosti rekreace ve Španělsku. Nebojte se vstoupit na dovolenou na Mallorce a uvolněte všechny svoje smysly. Lenošení na písečných plážích Středozemního moře vás skvěle naladí.

Pohleďte do očí parádním pronájmům od NOVASOL a zasvěťte svou rekreace slastnému nic nedělání. Rozhodněte se pro finca s bazénem anebo chatu s panoramatickým výhledem na moře a hory.

Apartmány mají styl

Postavte se k výběru letní rekreace zodpovědně a oslovte odborníky. NOVASOL vám dopřeje smyslné ubytování na Mallorce. Jižní pobřeží ostrova patří půvabné obci Felanitx. Toto letovisko vás naplní nezapomenutelnými vzpomínkami a vzrušujícími okamžiky. Ať už cestujete za sportem, koupáním, přírodními úkazy anebo historií, vždy máte vyhráno!

Ve Felanitx, které leží na západním úpatí Serres de Llevant se vám dostane maximální péče. Největší dominantou obce je kostel Sant Miquel z 16. století. Na hoře Puig de Sant Salvador se tyčí klášter vystavěný v roce 1342. Čekejte úžasné výhledy. Oblíbeným turistickým cílem jsou hory Serres de Llevant, odkud spatříte zříceninu Castell de Santueri.

Chalupy Mallorcy vám padnou k nohám!

Zbožňujete potápění a dlouhé procházky po pobřeží? Mezi Cala d´Or a Porto Polom najdete zátoku Cala sa Nau, kde se nacházejí jeskyně příhodné pro potápění. V přístavním městě Porto Polom vás uvítá svými středověkými památkami. Nevyhnete se projížďce výletní lodí ani návštěvě stylových restaurací nabízející pokrmy z mořských ryb.

Pokud zbožňujete nakupování, odreaguje se na trzích Felanitx, které se konají kolem kostela Sant Miquel. Poznávejte okolní vinice a nezapomeňte si domluvit degustaci vín. Věnujte se plachtění, mořskému rybolovu, golfu ve Vall d´Or na 18-ti jamkovém hřišti a jízdě na kole. Chalupy Mallorcy se nacházejí v bezprostřední blízkosti všech místních radovánek.