search

Pronájem domů ve Fornalutx

Fornalutx? Vzhůru za dobrodružstvím na Mallorce!

Konečně něco pro sportovní výletníky a rodiny s malými dětmi! Dovolená na Mallorce splní přání turistů všech věkových generací. Zaostřete na ubytování v soukromí Fornalutx a dopřejte své rodině maximální požitek. Zasloužený odpočinek na tomto Baleárském ostrově splní požadavky nejnáročnějších klientů.

Už neztrácejte čas a mrkněte na pohodlné chaty od NOVASOL. Jsou rozmístěny po všech evropských zemích. Nacházejí se v rušných přímořských letoviscích, přírodních oblastech, horách i historických městech. Rezervujte si chalupu kdekoliv v Evropě a těšte se na příjemné pronájmy pod zkušenou taktovkou NOVASOL. Pospěšte si, ať vám neuniknou super ceny a bonusy!

Rekreační domy jako malované

Poznejte severozápadní část fenomenálního ostrova a vydejte se do Fornalutx. Přitáhne vás svou polohou. Leží severovýchodně od Soller v divukrásném pohoří Tramuntana. Konají se zde četné festivaly a slavnosti. Prostě se nebudete nudit ani minutu. Poznejte zdejší tradice a nechte se unášet zvyky dob dávno minulých, leč nezapomenutých.

Nádherná Fornalutx se pyšní titulem nejkrásnější obec ve Španělsku. Pokud hledáte klidné místo pro svou dovolenou, vsaďte na tuto vesnici. Upoutá výborně značený stezkami pěší turistiky a trasami pro horská kola. Kolem obce se nachází mnoho výletních cílů. Věnujte se také nakupování, posezení v romantických kavárnách a procházkám křivolakými dlážděnými uličkami.

Vzhůru do chat Mallorcy!

Procházejte se citrusovými háji a dojděte až k Soller. Užívejte si posezení na terasách i v restauracích a kochejte se pohledem na citrusové a pomerančové háje. Borovicové lesy spatříte v podhůří Puig Major. Odreagujte se na slavnostech a místních trzích. Romantické duše ocení vůni historie a horský tep kouzelného městečka. Kousek od města se nachází pěkná písečná pláž v Port de Soller.

Sportovní nadšenci se ve Fornalutx potěší. Věnujte se jízdě na horském kole a na koni. Své svaly protáhněte na tenisovém kurtu a při pěší turistice kolem autentických vesniček.