search

Pronájem domů na Llubi

Dovolená u Středozemního moře ve Španělsku na Llubi

Máte chuť na neodolatelnou rekreaci u moře? Neztrácejte čas a objednejte si komfortní chalupy Llubi ještě dnes! Vsaďte na příjemnou dovolenou na Mallorce a nechte se unášet přátelskou atmosférou ostrova. Zdá se vám to jako sen? Relaxace ve Španělsku na Baleárských ostrovech hraje po dlouhá desetiletí prim. Přesvědčte se na vlastní kůži o světovosti ostrova!

Zakousněte se do útulných rekreačních domů Evropy od NOVASOL a vykouzlete vaší rodině úsměv na tváři. Máte pocit, že je to sen? Ani náhodou. Letní domy se nacházejí v evropských zemích a jsou naprosto úžasné. Oceníte jejich přijatelné ceny a vybavenost. Pokud zbožňujete klid a soukromí, už neotálejte ani minutu!

Chalupy s příchutí komfortu

Chystáte se poznat perly architektury, drahokamy přírody a božské písečné pláže Mallorcy? Vydejte se do městečka Llubi, které je zasazeno do čisté přírody. Jakmile vstoupíte do ráje na zemi, budete se zde vracet už napořád. Půvabné místo leží ve středu ostrova a je tudíž dokonalým výchozím bodem pro jeho objevování.

Darujte své rodině prázdninovou rekreaci v Llubi a zanechte ve své duši smyslné vzpomínky. Velkou atrakcí je Hermitage Ermita del Sant Crist del Remei a četné slavnosti města. Oslavám vévodí Sant Feliu konající se 1. srpna a Festa de´s Ermita. Nakupování si užijete na týdenních trzích v úterý na Placa de la Carretera.

Líbezné ubytování Mallorcy si zamilujete

Dominanty města tvoří kostel, radnice, staré autentické domy a větné mlýny. Procházejte se kolem zachovalých domků se zahrádkami a úzkými uličkami, které si zachovaly svou magii. V Llubi se zpracovávají kapary a chutnají vážně skvěle. Jakmile se nabažíte starobylosti obce, zamiřte do Sineu, které nadchne architektonickými poklady a bleším trhem.

Vaše kroky veďte do Búger, maličké obce, kde se rovněž konají festivaly, trhy a v okolí se soustřeďuje cykloturistika. V Muro se nabažíte koupání, leží jen deset kilometrů od zálivu Alcudia. Costitx vás ohromí rovinatou krajinou, kde nejsou kopce vyšší než 200 metrů. Nezapomeňte navštívit zdejší planetárium a hvězdárnu. Letní domy Mallorcy se nacházejí v blízkosti malebných vesniček a jejich atrakcí.