search

Pronájem domů v Muro

Výjimečná dovolená ve Španělsku? Ve městě Muro!

Už se nemůžete dočkat lenošení na písečné pláži na dovolené na Mallorce? Vstupte, do pohádkové rekreace v letních domech Muro, a otevřete si cestu do ráje. Půvabné letovisko vás osloví rozmanitými variantami volnočasových aktivit, bujarým nočním životem, atrakcemi pro děti a dechberoucími plážemi s pozvolným vstupem do vody.

Pokud vybíráte dokonalé místo svého zaslouženého odpočinku, vsaďte na prázdninové pronájmy od NOVASOL. Ihned vás zujme jejich komfortní vybavení a skvělá poloha. Nacházejí se poblíž dětské zábavy, čisté přírody anebo v centrech historických měst. Připravte se na záplavu pohody, přátelské atmosféry a senzační turistické služby.

Apartmány vás zahalí do pohodlí

Uvolněte všechny svoje smysly na dovolená na Mallorce. Nechte se unášet vlnami Středozemního moře a nasávejte autentickou atmosféru. Město Muro v Pla de Mallorca se rozléhá pouhých 10 kilometrů od zálivu Alcudia. Nedaleko se nachází nádherná pláž Playa de Muro a jihovýchodním směrem i městečko Can Picafort.

V Muro obdivujete kostel Sant Joan z 16. století se zvonicí a klášterní Minims. V Muzeu Etnologic se seznámíte s tradičním nábytkem ostrova, dílnou šperků a vodním kolem. Parc Natural de S´Albufera de Mallorca nadchne bažinatými místy, vodními kanály, kde žijí stěhovaví ptáci, a roste ojedinělá flora.

Zaměřte se na kvalitu chat Mallorcy

V Muro se konají festivaly a pravidelné akce zábavy i poznání. Těšte se na koncerty, místní trhy, výstavy pod širým nebem, veletrhy a průvody. Populární centrum cestovního ruchu přeje relaxaci všech věkových kategorií. Na své si přijdou milovníci vodních sportů i rodiny s malými dětmi. Výlety lodí padnou do noty zamilovaným a starším turistům.

Relaxujte na Playa de Muro, která je dlouhá a široká asi 30 metrů. Ohromí jemným pískem a pomalému vstupu do vody. Je hlídaná plavčíky a najdete zde slunečníky i plážové bary. Vezměte děti do akvaparku Hidropark anebo si zahrajte golf v Pollenca anebo Cadepera. Procházejte se po skvostných plážích a těšte se úžasným výhledům z terasy luxusní vily Mallorcy.