search

Pronájem domů a bytů v Puerto Pollenca

Rodinná dovolená v Puerto Pollenca – dominanta Mallorcy!

Prahnete po osvěžující rekreaci u moře? Dejte přednost letním domům v Puerta Pollenca a očekávejte noblesní prostředí. Dovolená na Mallorce je žádoucí a vzrušující. Na pobřeží Středozemního moře si přijdou na své aktivní turisté, rodiny s malými dětmi a také starší generace. Vydejte se do ráje, který vás uhrane.

Díky NOVASOL už nebudete sedět doma! Objednejte si prázdninové domy a naplánujte si relaxaci u moře anebo jezera. Dopřejte svým dětem pobyt na čerstvém vzduchu v nitru přírody. Oceníte přístup k historickým klenotům posetým všude po Evropě. Nastavte si vysokou laťku. S NOVASOL se záruka spokojenosti vždy na prvním místě!

Vzdušné letní domy s bazénem

Jste příznivci koupání, vodních sportů a plážové rekreace? Odhalte kouzlo Baleárského ostrova Mallorcy! Nevíte si s výběrem rady? Upřednostněte romantické přístavní městečko Puerta Pollenca rozkládající se na severovýchodním pobřeží ostrova. Letovisko je obrněno pohořím Tramuntana a dechberoucí zátoka s písečnými plážemi vás vyzývá k lenošení.

Jedno z nejoblíbenějších středisek, Puerto Pollenca, vás osloví svými písečnými plážemi a přilehlými bary, restauracemi i obchůdky. Uvelebte se v zálivu ve tvaru podkovy, která je ochráněna pohořím tramontana před nepříjemnými větry. Pláže Středozemního moře s pozvolným vstupem do vody přejí malým dětem, neplavcům i starším výletníkům.

Apartmány Mallorcy mají styl!

Romantici a zamilovaní ocení příjemnou procházku po promenádě obehnané borovicemi a luxusními vilami. Kochejte se výhledy na moře a prožívejte druhé líbánky! Původní rybářská vesnička nabízí pestré možnosti relaxace. Chytejte ryby, projeďte se výletní lodí, vyzkoušejte adrenalinové vodní sporty anebo zamiřte za pěší turistikou a cyklistikou do hor.

Odpočívejte na nádherné pláži se zlatavým pískem a božským výhledem na kopce v dáli. Na druhé straně zálivu se táhne pláž D´Albercuix a promenáda Pine Walk. Tato pláž je preferována rodinami s malými dětmi, není tak velká a mají o svých ratolestech přehled.