search

Pronájem bytů a domů v Porto Cristo

Porto Cristo – populární resort Mallorcy

Kdo by odolal lenošení na pláži u Středozemního moře? Ani vy ne? Podívejte se na prázdninové pronájmy od NOVASOL a provětrejte rodinu na dovolené na Mallorce! Přemýšleli jste o tomto Baleárském ostrově, který je hvězdou mezi všemi letního letovisky? Vsaďte na rekreační domy Porto Cristo a máte před sebou výjimečnou pohádku.

S NOVASOL se podíváte do nejkrásnějších a turisticky populárních oblastí evropského kontinentu. Ubytování v soukromí vám vždy vyrazí dech, protože si ho zvolíte na míru svých požadavků. Už se nemůžete dočkat na dlouhé procházky po pláži, sportovní zážitky, dobrodružství v přírodě a na drahokamy velkoměst? Hurá za zábavou!

Chalupy s výhledem na moře

Odhalte svou duši nebesky krásné Mallorce, která je žhavým želízkem v ohni letních dovolených. Uspokojí náročné požadavky turistů všech věkových generací. Ideálním místem pro dlouhé procházky po pobřeží, vodní sporty a bujarý noční život, je překrásné letovisko Porto Cristo. Nevěříte? Pojďte se podívat na jeho dominanty!

Obec patří k vnitrozemskému městu Manacor a žije v ní asi 600 obyvatel. Obepíná východní pobřeží Mallorcy a nachází se asi 63 kilometrů od Palmy. Oceníte starobylost Porto Cristo. Staré město je známé svými úzkými uličkami a mnohými historickými budovami. Největší atrakcí je kostel Església Mare de Deu del Carme. Na Passeig de la Sirena budete potkávat restaurace, kavárničky, bary a obchůdky se suvenýry.

Apartmány Mallorcy vám otevírají cestu ke štěstí

Výsostí Porto Cristo jsou nedaleké Dračí jeskyně, jeskynní systém v zátoce del Drač v zálivu Cala Murta a menším komplex Coves dels Hams. Navštivte pirátskou jeskyni u Cala Falco ležící jižně od S´Estany d´en Mas. Pobřežní oblast je významná pro své útesy, skalní převisy a jeskynní komplexy. U pláže Porto Cristo narazíte na menší jeskyně.

K relaxaci vám poslouží písečné pláže, které získaly za kvalitu vody cennou Modrou vlajku. O zábavu se postarají trhy a festivaly. Udělejte si výlet k rozhledně Torre del Serral dels Falcons a pozorujte krásy resortu tím nejlepším způsobem.