search

Pronájem domů v Sa Pobla

Unikátní dovolená na Mallorce v Sa Pobla

Poznejte impozantní pobřeží Baleárského ostrova na dovolená na Mallorce! Rázem se před vámi objeví nekonečné Středozemní moře, horské masivy i zelená údolí! Špičkou ubytování v soukromí Sa Pobla musíte okusit na vlastní kůži. Oddejte se lenošení na pláži a nechte vítr, ať si pohrává s vašimi vlasy. Španělsko vám dopřeje rekreaci v mnoha barvách duhy.

Proč se spokojit s tradičními prázdninovými pronájmy, když máte po ruce nabídky rekreačních domů od NOVASOL. Zpříjemněte si letní dny pobytem u moře, na horách anebo v centru historických drahokamů kdekoliv v Evropě. Moderně řešené apartmány a luxusní vily u moře si hned oblíbíte. Opalujte se, grilujte a lenošte na terase s výhledem na malebné vesničky.

Apartmány v mnoha příchutích pohodlí

Hledáte na své dovolené soukromí, klid a komfort? V tomto ohledu je NOVASOL specialista. Dejte šanci rekreaci na Mallorce, které splní nejnáročnější kritéria výletníků všech věkových skupin. Nahlédněte do přepychu a zábavy městečka Sa Pobla a máte před sebou skvělé zážitky. Koupejte se v moři, provozujte vodní sporty a poznávejte okolní přírodu.

Poloze Sa Pobla neodoláte. Nachází se v zálivu Alcudia při severovýchodním pobřeží ostrova. Tato oblast patří k nejúrodnějším na Mallorce a pěstují se zde brambory a udržují včelstva. V blízkosti jsou močály S´Albufera. Tuto lokalitu ocení rodiny s malými dětmi a zamilované páry. Počítejte s písečnými plážemi s pozvolným vstupem do vody a dechberoucí přírodou.

Rekreační domy Mallorcy jsou na dosah ruky!

Malebná vesnice je dokonalým výchozím bodem pro výlety po okolí. Jen pár minut cesty se vám otevírají půvabné písečné pláže v La Pollenca, které potěší příznivce vodních sportů a plážových aktivit. Daří se zde pěší turistice, jízdě na horském kole i na koni a vznešenému golfu. Užívejte si školy plachtění a potápění a uskutečněte plavbu loďkou.

Vydejte se do národního parku S´Albufera a poznejte úchvatnou faunu i floru zblízka. Klenoty architektury, noční život, koupání a dětské atrakce ocení v hlavním městě Palma.