search

Pronájem domů v Santa Margalida

Luxusní dovolená na Mallorce? V Costa de los Pinos!

Otevřete oči a prohledněte si vyzývavé nabídky NOVASOL. Dovolená na Mallorce není jen pouhý sen. Letní domy Costa de los Pinos vám vykouzlí famózní zážitky, pohodlí a přístup k nejkrásnějším místům oblasti. Čekají na vás hřejivé sluneční paprsky, koupání v tyrkysovém moři a výborné speciality v místních restauracích.

Neustále přemýšlíte, kam vyrazit v nejkrásnějším období roku? Vsaďte na prověřené nabídky rekreačních domů od NOVASOL a naplánujte si dovolenou v evropských zemích. Cestujete s pejskem? Podívejte se na možnosti jeho ubytování. Vyberte si rekreaci vhodnou pro malé děti anebo pro starší generace. Máme všechno!

Letní domy vás zahalí komfortem

Soustřeďte se na soukromí a spokojenost své rodiny. Dopřejte jim dovolenou na Mallorce, která upoutá v každém ročním období. Vyrazte na její východní pobřeží, které je známé pro dechberoucí písečné pláže a magická místa přírody. Své síly obnovte na nepopsatelně nádherné pláži v Costa de los Pinos.

Rozhodněte se pro přírodou obdařené východní pobřeží Mallorcy a užívejte si s rodinou relaxaci na Costa de los Pinos. Právě zde najdete perfektně zařízení letní pronájmy, které zajistí pohodlí a dostupnost ke koupání a jiným atrakcím oblasti. Poznejte zdejší zvyky, tradice a zavítejte na jeden z mnoha festivalů či slavností.

Apartmány Mallorcy vám připraví skvělé podmínky rekreace

Máte rádi vynikající turistické služby, koupání v moři, gastronomické dobroty, noční život a historické klenoty? Navštivte asi 4 kilometry vzdálené město Son Servera a obdivujte jeho středověké stavby a zúčastněte se fiesty konající se 24. června, na počest patrona San Joan. Oslava trvá celý dlouhý týden a je protkána zábavou i veletrhem.

Oblíbené letovisko Costa de los Pinos patří k Son Servera a vzájemně tvoří úžasnou harmonii. Tuto lokalitu si zamilují vášniví golfisti, milovníci vodních sportů, zamilované páry i turisté mířící za sluncem a lenošením.