search

Pronájem domů a bytů v Cala Santanyí

Cala Santanyí? Dovolená na Mallorce pro všechny generace!

Kdo by odolal půvabům Baleárských ostrovů? Pokud máte v hledáčku úchvatnou rekreaci, kde svítí slunce a šumí mořské vlny, rozhodněte se pro dovolenou na Mallorce. Jen tak máte před sebou bohaté volnočasové aktivity, vodní radovánky, gurmánské perličky stylových restaurací a pohodlí prázdninových domů Cala Santanyí.

Zpomalte a uvolněte se v pěkných celoročních pronájmech od NOVASOL. Ať se rozhodnete pro rekreaci na ostrovech, v horách, v centru velkoměst anebo u moře, vždy přijedete domů nabaženi dechberoucími zážitky.

Apartmány vás zahrnou pohodlím

Už jste někdy ochutnali kouzlo Baleárských ostrovů? Dejte své rodině šanci na parádní relaxaci u Středozemního moře, které je přívětivé k malým dětem, neplavcům, starším generacím i sportovním nadšencům. Mallorca je atraktivní prázdninovou destinací, kterou navštěvují turisté z celé Evropy i světa. Poznejte její krásy a lenošte na pláži!

V Cala Santanyí, která se nachází v jihovýchodním cípu ostrova, počítejte s bujarým nočním životem, ale i soukromím, klidem a unikátními plážemi. Městečko leží asi 62 kilometrů od Palmy. Pokud budete znaveni poklidnou atmosférou, svěžím mořským vánkem, sportovními aktivitami na suchu i ve vodě, udělejte si výlet do hlavního města ostrova.

Konečně komfortní ubytování v soukromí Mallorcy

Půvabné městečko sousedí se Santanyi, Cala Figuera a Cala Llombards. Srdce letoviska je tvořeno zálivem s překrásnou pláží. Kousek od obce si prohlédněte jedinečný skalní most Pontas, který se tyčí v moři. Most je oblíbený u horolezců a pohled na něj překoná všechny vaše představy. Relaxujte v mírném subtropickém podnebí a těšte se na horká léta!

Pronajměte si ubytování v soukromí Mallorcy a užívejte si s dětmi na pláži s mírným vstupem do vody. Je dlouhá 70 metrů a široká 100 metrů. Na této pláži se nesetkáte s nebezpečnými proudy, další plus pro vaše malé ratolesti. Procházejte se kolem pobřeží, kolem zátok a večer si pochutnejte na jedné z mnoha kulinářských specialit ostrova.