search

Pronájem domů a bytů v Puerto de Soller

Relaxační dovolená na Mallorce? Což takhle Puerto de Sóller?

Hledáte království písku, slunce a moře? V tom případě vám musíme doporučit dovolenou na Mallorce, kde se snoubí čistota přírody, plážové radovánky, vodní sporty, lenošení na pláži, kulinářské speciality a bujarý noční život. Líbí? Vydejte se do rekreačních domů Puerto de Sóller a namíchejte si porci zábavy a odpočinku ve správném poměru.

Okouzlení dokonalými nabídkami prázdninových pronájmů od NOVASOL, si musíte povšimnout jejich rozmanitosti.

Vyrazte za pohodlím apartmánů

Patříte mezi skutečné fajnšmekry a nehodláte na své rodinné dovolené šetřit? Ukořistěte nejkrásnější letní domy Mallorcy ještě dnes. Žhavým želízkem v ohni je ubytování v Port Soller, malé vesničce západního pobřeží ostrova. Milovníky přírody nadchne její poloha, je obklopena fantastickým pohořím Tramuntana.

V Puerto de Sóller se vám dostane maximální péče. Nadchnou vás dvě strany mince městečka. Potěšíte se pohledy na horské masivy a také neodolatelným výhledem na Středozemní moře. Už se vám sbíhají sliny? To je teprve začátek. Představte si mnohé turistické stezky, cyklotrasy, horolezectví a také koupání na písečné pláži.

Chalupy Mallorcy jsou právě v kurzu!

Úžasné místo leží v zátoce ve tvaru podkovy a slibuje četné volnočasové aktivity a vodní sporty. Záliv je obehnán písečnými plážemi a pěší promenádou. Najdete tam kavárny, restaurace a obchody. Usaďte se v plážových barech a popíjejte svůj koktejl na jednom z nejkrásnějších míst Mallorcy. Navštivte zdejší muzea a pohlédněte na architektonické klenoty.

Nasávejte pohodlí a soukromí zdejší oblasti a podívejte se k majáku Far de Cap Gros, který stále funguje. Celoročně se ve městě konají slavnosti, karneval a hudební festivaly. Objednejte si chaty Mallorcy za bezvadné ceny a zúčastněte se zajímavých kulturních akcí. Určitě vás nadchnou sobotní trhy a všudypřítomné atrakce pro děti.