search

Pronájem domů v Son Servera

Velkolepá jízda v Son Servera na Mallorce

Evropa nabízí nespočet nádherných míst k rekreaci. S NOVASOL zamíříte kamkoliv chcete, třeba na dovolenou na Mallorcu! Ihned budete nadšeni z překrásné přírody, rozlehlých písečných pláží a také vám padnou do noty letní domy Son Servera. Nebojte se do svého zaslouženého odpočinku investovat, vyplatí se to!

Čekáte od relaxace u moře přepychové služby a zábavu ve dne v noci? Není to vůbec špatné, ale s NOVASOL dostanete mnohem více! Moderně vybavené domy s vlastním bazénem, saunou, krbem a velkou terasou se zahradním nábytkem a místem pro grilování, vám dopřeje svobodu, soukromí a příliv nové energie.

V apartmánech zajistí parádní odpočinek

Zpříjemněte si život fantastickou dovolenou ve finca na Mallorce. Luxusní vily za dovedou do ráje. Nechte odpočinout všechny svoje smysly. Objevte kouzlo větších měst a i malých letovisek. V Son Servera si užijete nádherné čisté Středozemní moře, které dominuje pozvolným vstupem do vody, proto si ho ihned oblíbí rodiny s malými dětmi i starší generace.

Město Son Servera se nachází na kopci Puig de Sa Font ve výšce 271 metrů. Jeho vzdálenost od Palmy činí na 61 kilometrů, pokud si přejete ochutnat taje hlavního města ostrova, není to daleko. V zátoce naberete na písečných plážích nový dech při koupání, plavání, skotačení v čistém moři, vodních sportech anebo opalování.

Chaty Mallorcy vás ohromí pohodlím!

Severovýchodní pobřeží ostrova patří kráse Son Servera. Katedrála Iglesia Nueva, letní akce, koncerty a divadelní představení nadchnou příznivce kulturního dění. Děti budou nadšené ze Safari Zoo Reserva Africana v Sa Coma, kde se nacházejí otevřené výběhy afrických zvířat. Také zámek Sa Coma ležící v přírodní rezervaci vás inspiruje.

Tato oblast je vyhledávaná golfisty, cyklisty a milovníky pěší turistiky. Nakupujte na týdenních trzích a opatřete si zde svůj talisman. Zátoka de Arta v Canyamel vás provede jeskynním světem.