search

Pronájem domů v Valldemossa

Vznešená dovolená na Mallorce? Hurá do Valldemossa!

Máte v plánu rekreaci v některé z mnoha evropských zemí? Zaměřte se na skvělou kvalitu apartmánů od NOVASOL a dejte si do nosu na dovolená na Mallorce! Objevujte nedotčenou přírodu, fantastické architektonické dědictví a užívejte si soukromí a romantiky v letních domech Valldemossa. Jakmile sem jednou vstoupíte, neustále se budete vracet.

Zadělejte si na pořádné potěšení a nenechte nic náhodě. Obklopte se pohodlím, útulností a luxusem. NOVASOL představujte perfektně řešené prázdninové pronájmy, které se nedají ničím nahradit. Zastavte se a přemýšlejte, kam vlastně toužíte vyrazit? Preferujete moře, hory, historická anebo lázeňská města? Pestrý výběr zaručí spokojenost.

Vily u moře mají šmrnc

Rádi byste lenošili na písečné pláži a nechali vítr, ať si pohrává s vašimi vlasy? Na Mallorce se vám to splní. Dopřejte si nejen koupání a vodní sporty. Nezapomeňte poznat kulturní tep ostrova. K tomu vybízí Valdemossa, která patří k nejkrásnějším vesnicím. Ihned, jak ji spatříte, pochopíte, proč je princeznou historie a romantiky.

Ve Valldemossa, která leží v kopcích Tramuntana, má asi 2000 obyvatel a dominuje úzkými kamennými uličkami. Autentická vesnice leží asi 17 kilometrů od Palmy, proto máte rychlé spojení s hlavním městem ostrova plně zajištěno. Zalesněné kopce a všudypřítomná příroda evokuje ke sportovním outdoorovým činnostem.

Pronájem apartmánů Mallorcy za super ceny!

Domy a uličky jsou zahrnuty zelenými rostlinami a květy, proto je město tak zbožňované. Obec vás zavine do romantiky kaváren, obchůdků a galerií. Dopřejte si místní spcialitu Cota de Patata a ochutnejte famózní sladký dort s vařenými brambory. Zapijte vše hustou čokoládou a podívejte se ke klášteru, který je spjat s hudebním skladatelem Fryderikem Chopinem.

Město a jeho okolí vás zahrnou blahem. Sedněte na horské kolo, věnujte se horolezectví, golfu anebo se procházejte lesy a těšte se na pěkné výhledy na moře. Zúčastněte se oslav a festivalů, výstav anebo večerů umění.