Golfový areál La Torre

Pobyt v Murcii, dovolená ve Španělsku

Hola! Španělsko trochu jinak!

Vily k pronájmu Španělsko

Španělsko je prvotřídní celoroční turistickou destinací, a proto bychom vám nyní rádi představili opravdovou lahůdku - rekreační areál La Torre Golf Resort Murcia. Babí léto s teplotami kolem dvaceti stupňů Celsia až do prosince, snadná dostupnost, mnoho zajímavého k vidění přímo na místě nebo v blízkém okolí a neuvěřitelně nízké ceny ubytování ve Španělsku doslova vybízí k návštěvě prázdninového komplexu La Torre Golf Resort v provincii Murcia, jenž je vzdálený jen hodinu jízdy autem směrem na jih od letiště v Alicante.

Apartmány a rekreační vily v La Torre Golf Resort

A nemusíte být zrovna milovníci golfu, i když ti si zde přijdou opravdu na své: přímo v areálu se nachází perfektně připravené 18-jamkové hřiště a v blízkém okolí najdete desítku dalších skvělých golfových greenů V areálu prázdninového komplexu La Torre Golf Resort je k dispozici také několik venkovních bazénů s celoročním provozem (!), dětská hřiště, tenisové i volejbalové kurty a multifunkční hřiště pro další sporty, bary, restaurace a nákupní centrum. Vše pěkně na jednom místě. Ubytování ve Šapnělsku je dokonalým zážitkem.

Dovolená ve Španělsku

Z nabídky NOVASOL v prázdninovém komplexu La Torre Golf Resort si můžete vybrat ubytování v samostatném rekreačním domě s vlastním parkovacím místem, s bazénem nebo bez bazénu, anebo zvolit ubytování v rekreačním apartmánu ve Španělsku. Všechny ubytovací kapacity jsou zařízené s vytříbeným španělským vkusem, prostorné a světlé, a každá má také svou vlastní sluneční terasu s grilovacím koutkem.

Zátoka Mar Menor a pláže u Torrevieja

K nejlepším písečným plážím oblasti v Mar Menor je to jen asi 20 minut jízdy autem. Obrovská zátoka Mar Menor je proslulá vysokou slaností vody podobnou Mrtvému moři, a je proto vyhledávaným místem návštěvníků s lupénkou a jinými nemocemi kůže. A desítky kilometrů nádherných písečných pláží kolem proslulého letoviska Torrevieja (Playa Flamenca, Nueva Playa, Playa de la Horadada) leží hned vedle! Užijte si ozdravnou relaxaci s rekreačnímy domy ve Španělsku.

Výlety v provinciii Murcia

Výlet do starobylého přístavního města Cartagena, jehož historie sahá až do 3. století před Kristem, stojí určitě za zařazení do itineráře vaší cesty, stejnš jako návštěva stejnojmenného hlavního města oblasti Murcia s několika barokními skvosty a bohatou historií. Vypůjčení auta na letišti v Alicante je snadné, rychlé a levné. Včetně pojištění nezaplatíte více než 15,- €/den za auto nejmenší kategorie (např. plně dostačující a nám dobře známý Hyundai i20). A se vzrůstajícím počtem vypůjčených dnů cena klesá!

Dovolená ve Španělsku

S výběrem vašeho ubytování ve Španělsku vám samozřejmě rádi pomůžeme. Naše vily, rekreační domy a apartmány naleznete také např. v Barceloně, na Costa del Sol, na Mallorce nebo na Kanárských ostrovech. Společnost NOVASOL si zakládá na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Těšíme se na Vás!