Co čekáte od rekreačních domů Španělska?

Kam jinam na rekreaci než ke Středozemnímu moři, které objímá Iberský poloostrov? Spolehněte se na pohodlí písečných pláží, magickou noblesu zátok a zálivů! Dovolená ve Španělsku uhrane všechny vaše smysly. Stát sousedící s Portugalskem, Andorrou, Francií a Gibraltarem zaujme i svými državami na severu Afriky, Ceutou a Melilou, které sousedí s Marokem. Turisticky oblíbené Kanárské ostrovy a Baleáry patří k této překrásné zemi jako ryba k vodě. Levné ubytování Španělska vás ihned osloví svými výhodami. Ať už se ocitnete v Barceloně, Seville, Santiago de Compostela, Toledu, Madridu, Valencii anebo zvolíte dechberoucí relaxaci na ostrovech, nikdy nešlápnete vedle. Těšte se na svěží tep historie, která je ukrytá v každičké architektonické památce. S NOVASOL si vyzkoušíte vodní sporty, jako jsou surfování, windsurfing, potápění a objevíte magickou sílu nočního života.

Znáte divy regionů na dovolené ve Španělsku?

Věřte, že jsou všechna místa spojená s rodinnou dovolenou Španělska unikátní. Jedinečnou rekreaci slibují letní domy Španělska poseté po Baleárských ostrovech. Trefou do černé jsou Mallorca, Menorca, Ibiza i Formentera. Najdete zde klidná místa určená k relaxaci, prapodivné úkazy a nedotčenost přírody, romantické pláže v rytmu exotiky i historické magnety. Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Fuerteventura, Tenerife, La Palma, Gomera, El Hierro a Lanzarote upoutají dokonalým klimatem. Což takhle Silvestr ve Španělsku? Gran Canaria vás provede horskými svahy, hlubokými propastmi i nádhernými plážemi. Vydejte se na Lanzarote, Švýcarsko Kanárských ostrovů a ukotvěte na plážích s mírným vstupem do moře, které ocení především rodiny s malými dětmi. Ani na španělské pevnině nepřijdete zkrátka. Andalusie vás přiláká pohořím Sierra Nevada, rodištěm Pabla Ruiz Picassa, Malagou anebo božskou Sevillou. Granada, Costa del Sol a Cádiz, to je láska na první pohled. Katalánsko uchvátí hlavním městem Barcelona a věhlasnými letovisky Costa Brava či Costa Dorada. Valencia a Murcia, to je golfový areál La Torre a malebné pláže Costa Blanca.

Jak se seznámit s výhodami Španělska?

Přáli byste si na romantické dovolené Španělska ušetřit v pravém slova smyslu? Mrkněte na četné slevy Španělska od NOVASOL.

Co je lepšího než unikátní výhled na moře, pohoří a husté lesy? Objednejte si rekreační domy s panoramatickým výhledem. Jen si představte, jak z terasy svého apartmánu pozorujete vlnobití a romantické západy slunce nad obzorem! Máte v plánu letní relaxaci v početnější skupině osob? Vrhněte se za ubytováním Španělska, které je určeno pro větší množství výletníků. Přidejte k tomu vlastní bazén, vířivku, saunu, zahradní nábytek v dostačujícím počtu a internet zdarma! A čeká vás rekreace jako lahodné španělské víno!

Proč jsou rekreační domy Španělska nejvýhodnější?

Podívejte se na super nabídky prázdninových bytů Španělska a nastavte si rekreaci podle svých představ! Buďte nohama na zemi a upřednostněte variantu Miniprázdniny, libovolný den příjezdu anebo last minute! V každém ohledu budete spokojeni! Díky letním domům Španělska ochutnáte výhodu dlouhodobého pobytu. Čím déle zůstanete, tím více ušetříte. Pokud se rozhodnete pro pobyt delší než 4 týdny, ušetříte 20%! Milovníci domácích mazlíčků, zbystřete! Sledujte chalupy extra vhodné pro vaše psy. Zvířecí členové rodiny se mohou těšit na oplocený pozemek s velkou zahradou! Nechte se zlákat zajímavými cenami pronájmů od NOVASOL a oddejte se báječnému odpočinku u moře na nejkrásnějších plážích na světě!

Kde vás čeká na dovolené ve Španělsku pomocná ruka?

I když máte naplánovanou letní dovolenou ve Španělsku do posledního detailu, vždy se může přihodit nemilá situace, se kterou jste skutečně nepočítali. Pokud se během vašeho pobytu vyskytly otázky, kontaktujte přímo správce anebo majitele rekreačního objektu. Nemohli jste je zastihnout? Obraťte se na servisní středisko v Dánsku, které je dostupné od pondělí do pátku a v neděli 09:00-19:00 a v sobotu 09:00-20:00 na telefonním čísle 0045 97 9757 57. Určitě máte důvěru také k české pobočce v Praze, jež je v provozu během celého týdne 09:00-20:00 na telefonu +420 222 329 097 anebo na e-mailu novasol@novasol.cz. Specialisté NOVASOL ani chaty Španělska vás nezklamou!

Zábava na dovolené s dětmi ve Španělsku?

V bezprostřední blízkosti levného ubytování Španělska se nacházejí stovky příležitostí zábavy. Nejmenší výletníci a nadšení sportovci si oblíbí pobřeží Středozemního moře, Kanárské a Baleárské ostrovy. Jen si představte, jak se učíte surfovat a potápět! Šnorchlování, jízda na lyžích a na banánu, adrenalinové činnosti a samozřejmě bezstarostné skotačení v mořských vlnách vás nikdy neomrzí. Rodiny s malými dětmi se pobaví ve vodních parcích a akváriích. Zavítejte do Aqualandu El Arenal na Mallorce, Marinelandu v Katalánsku, Siam Parku na Tenerife anebo Aqualandu Torremolinos u Malagy. Sierra Nevada vás přiláká provozováním pěší turistiky, cyklistiky, jízdy na koni a kanoistiky. Patříte mezi milovníky golfu? Vydejte se za golfem Španělska a objevte kouzlo skvěle upravených ploch Andalusie, Costa Blanca, Gran Canaria i Mallorcy.

Znáte dominanty dovolené ve Španělsku?

Nakoukněte pod pokličku rekreačních domů Španělska a poznejte stěžejní poklady architektury země. Vaše kroky povedou ke klášternímu komplexu Escorial a do Alcalá de Henares, univerzity a historické čtvrti města. Nesmíte minout magické stavby Gaúdího v Barceloně, koncertní sál Palau de la Música Catalana a nemocnici Sant Pau. Na první pohled se vám zalíbí klášter v Poblet, archeologický komplex v Tarragoně, katalánské románské kostelíky v údolí Vall de Boí, staré město Santiago de Compostela, římské hradby Lugo a katedrála v Burgus. Turisté z celého světa touží spatřit historické srdce Salamancy, římský zlatý důl Las Médulas, dokonalost Toleda, Valencie a Sevilly. V březnu si užijete oslavy Las Fallas s ohňostroji, v červnu vás uhrane San Juan, oslava konající se v noci z 23. na 24. června. Na programu je tanec, hudba a vynikající zábava až do rána. Začátkem července vám nesmí uniknout San Fermín, věhlasný svátek býků a La Tomatio, srpnový rajčatový festival. Ubytování Španělska je poblíž všech zábavných akcí!

Na čem si na dovolené ve Španělsku nejvíce pochutnáte?

Když pomineme delikatesy darů moře, paellu, tortilly, madridský kotlík, Gazpacho, iberskou šunku, tapas, pokrmy z olivového oleje a voňavého koření, narazíme na duševní uspokojení v podobě cenných magnetů historie. V roce 1489 došlo k uskutečnění sjednocení korun Kastilie a vzniklo katolické království díky sňatku Isabelly I. a Fernanda II. Toto období je spjato se zámořskými objevy, především Ameriky. U moci byl Karel I. Habsburský, Philipp V. Bourbón či Napoleonův brat Joseph Bonaparte. Je zajímavé, že bylo Španělsko v 1. světové válce i v 2. světové válce neutrální. V roce 1975 umřel diktátor Franco. V roce 1982 byla země přijata do NATO a roku 1986 do EU. Vdechněte vysněné dovolené ve Španělsku díky NOVASOL nový tep!

Znáte přírodní krásy poblíž apartmánů Španělska?

Na romantické dovolené se vám podaří poznat vysoká pohoří, úrodné nížiny, husté lesy i božské pláže Španělska. Největší aplaus si zasluhuje pohoří Sierra Nevada, Kantaberské pohoří, řeky Tajo, Ebro, Duero a úžasné Středozemní moře, Biskajský záliv i Atlantský oceán. Nejvyšší hora země a sopka se nachází na Tenerife, Pico de Teide. Pokud si objednáte luxusní vily u moře Španělska, můžete se těšit na skvělé podmínky pro celoroční rekreaci. Nejkrásnější jsou prázdninové dny, kdy teploty dosahují bláznivých 40 °C. Vodní sporty a koupání pod tajemnými útesy, to je rekreace na Costa Brava. Romantiku slibuje poloostrov Cap de Creus anebo pláž Platja de Sant Lluís. Fuerteventura, to jsou pláže s jemným pískem a tyrkysovým mořem. Půvabným resortem je i Costa Tropical, zdejší pláže nejsou tak přelidněné. Za zmínku stojí Playa de las Catedrales v Galicii, La Concha v San Sebastianu, Costa de la Luz v Andalusii a Cala Bassa na Ibize.

Jak na dovolenou do Španělska cestou necestou?

Pokud si myslíte, že jsou pro vás rekreační domy Španělska nedosažitelné, jste na omylu. Díky NOVASOL si dopřejte jejich pohodlí kdykoliv během roku. Ať už si zvolíte cestu letadlem, autobusem anebo vlastním vozem, vždy se před vámi otevře dokonalost rodinné dovolené ve Španělsku. Předtím než sbalíte kufry, zkontrolujte si platné cestovní doklady, cestovní pas anebo občanský průkaz. Vždy si přibalte kartičku zdravotní pojišťovny, nikdy nevíte, kdy se bude hodit. Pakliže cestujete vlastním vozidlem, vezměte si s sebou řidičský průkaz, technický průkaz vozidla a zelenou kartu. Vždy dodržujte nejvyšší povolenou rychlost v obci 50 km/hod, mimo obec 90 km/hod, na rychlostních komunikacích 100 km/hod a na dálnicích zase 120 km/hod.

Co vás vede k letním domům Španělska?

Hřejivé sluneční paprsky, písečné pláže Costa Brava, Costa Dorada, Kanárských a Baleárských ostrovů, vodní sporty, turistika v horách, noční život na diskotékách a poznání skvostů architektury. Projděte se nádhernou kulturní krajinou Aranjuez, zamiřte do překrásné Barcelony a obdivujte Sagrada Familia. Milovníky historie nadchnou prehistorické nástěnné malby Valencie, Murcie, Katalánska i Andalusie. Sportovní nadšenci spatří vrchol Pyrenejí, horu Mont Perdu a vydají se po Svatojakubské cestě do Santiago de Compostela. Nesmíme zapomenout na Biskajský most, Herkulovu věž u přístavu La Coruňa a palmový ráj Elche ve Valencii. V září se zúčastněte katalánských slavností, kdy proudem tryská šampaňské víno a hraje typická hudba. Udělejte radost celé rodině a vydejte se vstříc novým zážitkům do vil u moře Španělska od NOVASOL!