Rekreační domy ve Španělsku

Pronájem rekreačních domů Španělsko? Super nápad!

Proč je dovolená ve Španělsku u moře prioritou?

Nevzdávejte se svého snu a dopřejte své rodině nezapomenutelnou dovolenou ve Španělsku. Tato půvabná země vás upoutá Pyrenejemi, náhorní plošinou Meseta, sopkou Teide, pohořím Sierra Nevada, divokými řekami, vodopády a samozřejmě písečnými plážemi s dunami. Nesmíme zapomenout na dechberoucí drahokamy architektury ukryté v Barceloně, Toledu, Granadě, Madridu, Segovii, Seville i Santiagu de Compostela. Zarezervujte si včas CITY apartmán v Barceloně.

Apartmány a rekreační domy ve Španělsku

Mladí lidé neodolají nočnímu životu během dovolené na Mallorce a Ibize. Starší generace si povšimnou věhlasných muzeí a romantických výhledů na moře. Pánové okusí sílu fandění na stadionu FC Barcelona či REAL Madrid a dámy podlehnou nákupní horečce. Rekreační domy na Španělské pevnině najdete poblíž Costa Blanca, Costa Brava či Costa del Sol. Je libo lenošní na plážích s černým pískem? Vyrazte za exotikou na Kanárské ostrovy! Užijte si pohodové ubytování na Kanárských ostrovech bez komplikací.

Znáte romantické ubytování ve Španělsku?

Rezervujte si rekreační domy v Andalusii a navštivte světově proslulý palácový komplex Alhambra. Zavítejte také do Malagy, kde se nachází Museo Pablo Ruiz Picasso. Nesmíte minout ani mešitu v Córdobě a katedrálu v Seville. Koupání, vodní sporty a golf si osvojíte na Costa del Sol a Costa de la Luz. Katalánsko si vás dostane na svou stranu díky Barceloně, Tarragoně a Gironě.

Apartmány a rekreační domy ve Španělsku

Potápění a surfování vám přijde vhod na Costa Brava a Costa Dorada. Valencia a Murcia, to jsou žhavá želízka v ohni letních dovolených. Golfový areál La Torre, a slastné lenošení na Costa Blanca budou vašimi příjemnými společníky. Zavítejte také na Mallorcu, Ibizu, Formenteru i Menorcu. Panenská příroda, pláže pro znalce, noční rej i klid v rybářských restauracích přijdou vhod. El Hierro, Fuerteventura, Gran Canaria, La Palma, Lanzarote a Teneriffa, to jsou poklady exotiky na dosah ruky. Silvestr ve Španělsku pěkně v teple? S NOVASOL žádný problém.

Co obnáší dovolená s dětmi Španělsko?

Nahlédněte do knihy bohatých možností od NOVASOL. Zaměřte se na nekuřácké apartmány na Mallorce s moderním vybavením a internetem PLUS. Určitě by se vám hodil vlastní bazén a koncept zahradní nábytek PLUS. Grilování, posezení na terase pod slunečníkem, pláž v docházkové vzdálenosti a blízkost dětských atrakcí, jako jsou ZOO, tobogány, hřiště či akvária vám zpestří pohodové dny relaxace u Středozemního moře, Atlantiku anebo na Kanárských a Baleárských ostrovech.

Kdo by odolal dokonale vybavenému prázdninovému pronájmu s venkovní sprchou, klimatizací, satelitní anténou, myčkou, krbem a parkováním na pozemku? Luxusní apartmány na Baleárských ostrovech nejsou určeny jen pro rodiny s malými dětmi!

Apartmány a rekreační domy ve Španělsku

Proč je víkend Španělsko tak přitažlivý?

Prahnete po nevídaném prodlouženém víkendu ve Španělsku? Mrkněte se na své možnosti ještě dnes. Přidejte k tomu panoramatický výhled na Atlantský oceán, Barcelonu anebo Pyreneje a máte ubytování na Španělské pevnině jedna báseň. Cestujete li s domácími mazlíčky, poohlédněte se po chalupách, kde o ně bude dokonale postaráno. Rekreační domy s označením PET či PET FRIENDLY jsou pro vás to pravé ořechové. Díky symbolu vody s majáčkem zjistíte, zda je v blízkosti prázdninového domu Španělska písečná, oblázková či kamenitá pláž. Prohlédněte si nabídky last minute, all inclusive a výhody libovolného dne příjezdu! Objednejte si letní byt ve Španělsku u golfového hřiště, věhlasných památek anebo dětských atrakcí. S NOVASOL je možné naprosto cokoliv!

Apartmány a rekreační domy ve Španělsku

Proč se vám ubytování Španělsko ihned zalíbí?

Nahlédněte pod pokličku komfortních pobytů od NOVASOL a naplánujte si dovolenou ve Španělsku podle svého gusta. Nepotřebujete žádný rezervační poplatek. Pojištění storna je v ceně! Spolehněte se na více než 40 let zkušeností! Všechny rekreační domy jsou vyzkoušené a pochází od věrohodných majitelů.

NOVASOL je nedílnou součástí Wyndham Vacantion Rentals, proto lze vsadit na kvalitu a spolehlivost poskytovaných služeb. Pokud se objeví během vašeho pobytu otázky ohledně ubytování, obraťte se na servisní kanceláře země, ve které se nacházíte. Samozřejmě můžete kontaktovat i hlavní zákaznickou centrálu v Dánsku na telefonním čísle 0045 97 97 57 57 od pondělí do pátku 09:00-19:00, v sobotu 09:00-20:00 a v neděli 09:00-19:00! Ozvěte se nám se svými připomínkami, jen tak bude vaše dovolená ve Španělsku jedinečná!

Apartmány a rekreační domy ve Španělsku

Jak se pobavit na romantické dovolené Španělsko?

Letní dovolená ve Španělsku je spojena s koupáním, vodními sporty a plážovými aktivitami. Na Costa Blanca, Costa Brava či Costa del Sol vás čekají pláže s jemným pískem a ideální podmínky pro windsurfing, surfování, potápění, jízdu na banánu a vodních lyžích, šnorchlování i jachting. Kanárské ostrovy vás ohromí plážemi s černým pískem.

Za toto zbarvení může jejich sopečný původ. Sierra Nevada je rájem vysokohorské turistiky. Při toku řek se nabažíte jízdy na kajaku a kánoe. Milovníci adrenalinu si mohou vyzkoušet bungee-jumping i paragliding. Během dovolené na Mallorce si užijete nejen koupání, ale také cyklistiky a jízdy na koni. V přímořských resortech si dopřejte tenis, plážový volejbal, kulečník, bowling a především golf ve Španělsku.

Apartmány a rekreační domy ve Španělsku

Kde najít komfortní apartmány Španělsko?

Nejkrásnější rekreační domy na Španělské pevnině se nacházejí jen kousek od světově proslulých drahokamů přírody i architektury. U Madridu narazíte na klášterní komplex Escorial, který slouží jako poslední místo odpočinku španělských králů. Za zmínku stojí i kulturní krajina Aranjuez a Alcalá de Henares. Perlou Katalánska je Barcelona s nezapomenutelnými klenoty Antoni Gaudího, park Güell, palác Büell, Casa Milá, katedrála Sagrada Familia. Cisterstiánský klášter Poblet a archeologický komplex Tarragona vám vyjeví nesmírné historické bohatství.

V údolí Vall de Boí se nacházejí katalánské románské kostely. V Aragonii se shledáte s mudejarskou architekturou a Svatojakubská cesta vás zavede do Santiaga de Compostela. V Lugo spatříte římské hradby, u přístavu La Coruňa Herkulovu věž. Toledo si vás omotá kolem prstu svým starým městem a Cuenca opevněným historickým jádrem. Na dovolené ve Španělsku není možné minout Alhambru v Granadě, katedrálu, Alcazar a Indický archiv v Seville a dechberoucí architekturu Córdoby.

Apartmány a rekreační domy ve Španělsku

Proč je dovolená Španělsko tak populární?

Zajímavé dějiny Španělska jsou spojeny s mnoha národy, jako jsou Iberové, Féničané, Řekové, Římané i Maurové. Zemi vládli také Habsburkové i Bourboni. Po roce 200 př. n. l. se po Iberech státu zmocnili Římané, kteří do země přinesli křesťanství. Nedílnou součástí římské říše byla Hispánie, a to až do 5. století, to se k moci dostali Vizigóti. V r. 711 zemi obsadili muslimští Maurové. Španělsku vládli až do roku 1492. V téže době byl objeven Kryštofem Kolumbem Nový svět a došlo ke spojení Kastílie a Aragonie.

Země zmítaná válkami bojovala v 19. století s Napoleonem i o svou nezávislost. Španělské království pocítilo i průmyslovou revoluci a fašistickou diktaturu. Dnes je země moderním demokratickým státem. Letní dovolená ve Španělsku je pro poznání historie jako stvořená.

Apartmány a rekreační domy ve Španělsku

Kdy je rodinná dovolená Španělsko prima?

Jakmile se nabažíte všech divů architektury, zamiřte do panenské přírody, což ocení především děti a sportovní nadšenci. Sněhem pokryté vrcholy hor najdete v Aragonských Pyrenejích a románské kostelíky zase v Katalánských Pyrenejích. Svým zjevem vás přiláká hora Pedraforca nacházející se v přírodním parku Cadí-Moixeró v Katalánsku. Svými půvaby vás omámí jezero de Anayet, ledovcový ráj v Pyrenejích v kantonu Aragón.

Pěší túra po katonských stezkách vás zavede až na Serra del Montsec. Na dovolené ve Španělsku můžete navštívit mnoho národních parků a přírodních oblastí. Alt Pirineu je největší přírodní park v Katalánsku. Milují ho horolezci, milovníci divokých soutěsek. Leží zde božské jezero Certascan. Nový dech naberete na plážích se zlatým a černým pískem jemným jako pohlazení.

Apartmány a rekreační domy ve Španělsku

Prázdninové domy Španělsko za bezva ceny?

Přibližte si dovolenou na Španělské pevnině s NOVASOL. Očekávejte přátelské přijetí zdejších obyvatel a jejich voňavý temperament. Před uskutečněním cesty si dobře rozmyslete, jaký druh dopravy zvolíte. Pokud se nechcete trápit s dalekým cestováním, zvolte leteckou dopravu. Jste li dobrodruzi a máte výdrž, rozhodněte se pro jízdu vlastním autem do Španělska. Cestování vozem má své výhody. Nikdo vám nebude diktovat, kdy a kam musíte vyrazit.

Svoboda je výjimečná věc. Navíc se podíváte na místa, které byste jinak neviděli ani z rychlíku. Pakliže vám nezáleží příliš na penězích a toužíte okusit luxusní přepravu, vsaďte na železniční uzel. Nesmíme zapomenout ani na autobusovou dopravu, která již není tak namáhavá, jako před lety. Asi za jeden den jste u letních domů na Španělské pevnině.

Apartmány a rekreační domy ve Španělsku

Co čekat od rekreačních domů Španělska?

Vystupte z řady nudných dovolených v Evropě a mrkněte na delikatesní výhody od NOVASOL. Vaše kroky povedou na golfová hřiště, která jsou poseta po celé Andalusii. Přičichněte k přepychovému ubytování v Andalusii přímo ve věhlasných resortech a hýčkejte všechny své smysly. Sníte o parádní romantické dovolené ve Španělsku?

Zaměřte se na lokality Costa Brava či Costa del Sol. Po celou dobu relaxace budou vašimi společníky slunce, moře a pláž. Pánové ocení závody vozů Formule 1 či závody motorek MotoGP. Udělejte si radost a vyrazte s drahou polovičkou na eurovíkend do Barcelony v CITY apartmánech v Barceloně. Gaudího stavby, malebné uličky, příjemné kavárny a rybí taverny, koupání na dosah ruky, noční rej a síla starých časů jako na stříbrném podnosu! Rádi byste mistrovu specialitu? Honem na Baleárské a Kanárské ostrovy v režii NOVASOL.