search

Pronájem domů v La Orotava

Půvabná La Orotava, výzva pro všechny milovníky akční dovolené

Honosné vily s upravenými zahradami, útulné hotýlky, antuková oka tenisových kurtů i modře zářící bazény, zelené parky a především úchvatné výhledy na nekonečný Atlantik: tenerifské městečko La Orotava je ztělesněním vašich snů o bezstarostné dovolené ve Španělsku naplněné jenom těmi nejhezčími zážitky. Má k tomu všechny předpoklady – od jedinečné polohy mezi národním parkem Teide a přívětivým mořským pobřežím, přes množství zajímavých atrakcí, až po velice příjemné podnebí.

Letovisko La Orotava tvoří jakýsi vstupní bod do stejnojmenného údolí, postupně šplhajícího do prudkých úbočí nejvyšší španělské hory Pico de Teide (3 718 metrů). Ve spojení s blízkým rekreačním centrem Puerto de la Cruz tvoří jednu z turisticky nejatraktivnějších oblastí severních břehů Tenerife, největšího a nejznámějšího z Kanárských ostrovů. Najděte si tady ubytování ve Španělsku podle svého přání a užijte si pobyt naplněný vodními sporty, dobrodružstvím, odpočinkem i poznáním.

Vystupte na nejvyšší bod Španělského království

La Orotava se nachází v podstatě uprostřed severního pobřeží Tenerife, necelých 40 kilometrů od hlavního města Santa Cruz de Tenerife a s mezinárodním letištěm Tenerife Norte. Prohlédněte si nabídku našich moderních, kvalitně zařízených prázdninových domů ve Španělsku a vychutnejte si La Orotavu se vším všudy. Při procházkách jeho malebnými uličkami narazíte kromě kompletní infrastruktury i na umělecké muzeum la Casa de los Balcones nebo na botanickou zahradu.

Začíná zde také značený chodník vedoucí přes rezervaci Corona Forestal až do národního parku del Teide – snadněji se však na střechu Tenerife dostanete z druhé, jižní strany, odkud tam zvědavé návštěvníky vyváží kabinová lanovka. Dalším zdrojem zábavy je sousední resort Puerto de la Cruz, charakteristický nádhernými plážemi, historickými budovami i novými rekreačními areály s mnoha vilami k pronájmu ve Španělsku. K jeho největším tahákům patří zábavní Loro Parque, hrádek San Felipe, archeologické muzeum či privátní banánová plantáž.

Maximum zábavy v La Orotavě i kolem ní

Takřka povinností je vydat se z vašeho rekreačního domu ve Španělsku v okolí La Orotavy na zdejší úchvatné pláže. Atlantský oceán zde svou nezkrotnou silou břehy vymodeloval do značné členitosti, zahánějící pláže do malých zátočin, v nichž byly případně rozšířeny a upraveny lidským přičiněním. Pláže jako Play de San Telmo, Playa del Muelle a Playa Jardín doplňuje skvostný komplex rozsáhlých bazénů se slanou vodou Lago Martiánez.

K dalším lákadlům Tenerife se řadí veselý Jungle park a motokárová dráha v Los Cristianos, celá řada rozmanitých akvaparků nebo poutní Candelaria s černou madonou. V Camel parku se můžete projet na velbloudovi, lodí vyrazíte na skvělou plavbu za delfíny a jinými kytovci. Metropole Santa Cruz de Tenerife ukrývá zříceninu San Cristobal, botanické Palmetum a obchodní středisko Centro Comercial Meridiano.